Filter
Magister nauk humanistycznych
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Nauczanie Finlandia - programów Nauczanie Finlandia Nauczanie

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Nauczanie jest obszarem akademickiego, w którym studenci uczą się technik i metod dotyczących najlepszych sposobów, aby dzielić się wiedzą. Studenci mogą wybrać skupić się na jednym konkretnym wieku dyscypliny studiów lub nauki, lub skupić się na ogólnych metod instruowania.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Nauczanie Finlandia - Weź Nauczanie Finlandia. Wszystkie Nauczanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Nauczanie, Finlandia

Tampere University

Program wita nauczycieli zainteresowanych dalszym rozwijaniem i pogłębianiem ich kompetencji zawodowych oraz przyczynianiem się do budowania lepszych kontekstów edukacyjn ... [+]

Wychowywać do zrównoważonej przyszłości

Program z zadowoleniem przyjmuje nauczycieli zainteresowanych dalszym rozwijaniem i pogłębianiem swoich kompetencji zawodowych i przyczyniających się do budowania lepszych kontekstów edukacyjnych.

Program ten opiera się na dogłębnej wiedzy fachowej zdobytej w Finlandii oraz na znacznej perspektywie badawczej, która pozwoli uczniom rozwijać zarówno indywidualną, jak i kolegialną wiedzę na temat społeczności szkolnej.

Ten program magisterski koncentruje się na badaniach w zakresie nauczania i uczenia się, edukacji włączającej, studiów programowych, a także przywództwa w organizacjach edukacyjnych oraz oceny i jakości edukacji. Aby wzbogacić studia, program ten oferuje również studentom możliwość wyboru spośród różnych opcjonalnych kursów oferowanych przez Wydział Edukacji i Kultury, a także innych wydziałów na Tampere University w Tampere University .... [-]

Finlandia Tampere
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Turku

Program zapewnia uczniom możliwość zdobycia wykształcenia nauczyciela na poziomie magisterskim w kontekście międzynarodowym. Połączenie kwalifikacji nauczyciela fińskiego ... [+]

utu.fi/degrees

Program studiów podstawowych w kształceniu nauczycieli, licencjat (Rauma) i magister (Turku)Program zapewnia uczniom możliwość zdobycia wykształcenia nauczyciela na poziomie magisterskim w kontekście międzynarodowym. Połączenie kwalifikacji nauczyciela fińskiego, specjalizacji w edukacji i kontekstu międzynarodowego sprawia, że program jest wyjątkowy. Stopień ten jest ukierunkowany na kształcenie nauczycieli szkół podstawowych (przedszkola i klasy 1-6 w edukacji podstawowej). Program składa się z badań nauk pedagogicznych, szkoleń praktycznych i studiów zapewniających umiejętności pedagogiczne wymagane na stanowiskach w szkole podstawowej.NeONBRAND / Unsplash... [-]
Finlandia Turku
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku