MA Glasgow - programy MA Glasgow - MA Glasgow

MA Glasgow - programy MA Glasgow - MA Glasgow

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Glasgow to największe miasto w Szkocji, z populacją około 600.000 w samym mieście, a ponad 2 mln, jeśli okoliczne miasteczka w Clydeside konurbacji są brane pod uwagę.

MA Glasgow - Weź MA Glasgow. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA in Television Fiction Writing

GCU - Glasgow School for Business and Society
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom międzynarodowym w osiedlaniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnego wprowadzania i nauczania studentów.

Podczas tego okresu odbędzie się cały szereg zabawnych i informacyjnych działań, w tym wycieczek po kampusie i mieście, a także imprez okolicznościowych, w których można spotkać innych studentów z zagranicy.

[-]

MA in Multimedia Journalism

GCU - Glasgow School for Business and Society
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Końcowym elementem programu jest projekt, który umożliwia Ci przedstawienie znacznej części opublikowanej / wydanej / wysyłającej standardowej pracy dziennikarskiej.

Metody oceny

Każdy moduł jest oceniany osobno: takie jak ciągłe ćwiczenia; egzaminy lub testy (w skrócie i dni nowości - które są w istocie egzaminem grupowym trwającym cały dzień); a niektóre poprzez kombinację zajęć i egzaminów NCTJ (prawo, rząd).

20 rejestrów rejestratorów kart pamięci Marantz PMD661.

[-]