MA Glasgow City - programy MA Glasgow City - MA Glasgow City

MA Glasgow City - programy MA Glasgow City - MA Glasgow City

Magisterskie

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

MA Glasgow City - Weź MA Glasgow City. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA in Television Fiction Writing

GCU - Glasgow School for Business and Society
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom międzynarodowym w osiedlaniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnego wprowadzania i nauczania studentów.

Podczas tego okresu odbędzie się cały szereg zabawnych i informacyjnych działań, w tym wycieczek po kampusie i mieście, a także imprez okolicznościowych, w których można spotkać innych studentów z zagranicy.

[-]

MA in Multimedia Journalism

GCU - Glasgow School for Business and Society
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Wielka Brytania Glasgow

[+]

Końcowym elementem programu jest projekt, który umożliwia Ci przedstawienie znacznej części opublikowanej / wydanej / wysyłającej standardowej pracy dziennikarskiej.

Metody oceny

Każdy moduł jest oceniany osobno: takie jak ciągłe ćwiczenia; egzaminy lub testy (w skrócie i dni nowości - które są w istocie egzaminem grupowym trwającym cały dzień); a niektóre poprzez kombinację zajęć i egzaminów NCTJ (prawo, rząd).

20 rejestrów rejestratorów kart pamięci Marantz PMD661.

[-]