Filter
Magister nauk humanistycznych
Wielka Brytania Scotland Dundee Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Dundee - programy MA Dundee - MA Dundee

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Dundee, jednym z większych miast w Szkocji, ma społeczność studencką około 17.000. Istnieją trzy uniwersytety i college, i są one znane na badania w dziedzinach biomedycznych, Onkologii i gier komputerowych.

MA Dundee - Weź MA Dundee. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Dundee

Nasz kurs MA dla Liberal Arts daje maksymalną elastyczność w opracowaniu programu studiów, który odzwierciedla twoje osobiste intelektualne i twórcze zainteresowania. ... [+]

Nasz kurs reprezentuje najlepsze szkockie tradycje sztuki liberalnej, polegające na szeroko zakrojonym śledztwie dotyczącym szerokiej gamy przedmiotów i dyscyplin, stanowiąc wyzwanie dla twórczych rozwiązań problemów poprzez aktywne uczenie się.

Dajemy Ci wolność przez cały twój stopień, aby studiować kilka różnych przedmiotów bez wymogu specjalizacji tylko w jednym lub dwóch. Jednakże możesz również skupić się na jednym temacie (głównym), jeśli chcesz, jednocześnie zdobywając spostrzeżenia z szerokiego zakresu innych przedmiotów przez cały czas trwania kursu.

Maksymalna elastyczność

W przeciwieństwie do wielu podobnych kursów w Wielkiej Brytanii, nie ma wymogu przyjmowania podstawowych lub obowiązkowych modułów dla tego kursu, co zapewnia maksymalną elastyczność w dostosowywaniu stopnia do twoich potrzeb.... [-]

Wielka Brytania Dundee
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Dundee

W tym kursie dowiesz się, jak ludzki umysł działa od niemowlęctwa do starości i zdobywa niezbędne umiejętności potrzebne do pracy w sektorze publicznym i prywatnym. Będzi ... [+]

Dowiesz się o bardzo różnorodnym zakresie tematów, które razem stanowią przedmiot psychologii.

Między innymi dowiesz się, jak dzieci się uczą, co dzieje się z mentalnymi umiejętnościami ludzi, gdy się starzeją, jak różnią się osobowości ludzi, jak działa dynamika grup społecznych, jak pamiętamy, widzimy i słyszymy, i jak rozmawiamy ze sobą, i o różnych zaburzeniach psychicznych.

Będziesz nauczany przez międzynarodowych ekspertów na temat najnowszych osiągnięć w każdym z tych obszarów. Twoje zrozumienie tych psychologicznych aspektów ludzkiej natury będzie wspierane przez uczenie się krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, analizowania danych, jasnego i skutecznego pisania oraz bycia pewnym komunikatorem nauki; są to umiejętności wysoko cenione przez pracodawców. Dowiesz się o metodzie naukowej, ostatecznie planując i realizując i analizując swój własny projekt badawczy.... [-]

Wielka Brytania Dundee
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku