MA West Dean - programy MA West Dean - MA West Dean

MA West Dean - programy MA West Dean - MA West Dean

Magisterskie

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

MA West Dean - Weź MA West Dean. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuk Plastycznych

West Dean College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Wielka Brytania West Dean

Dwuletni program w pełnym wymiarze czasu studiów dostosowane do tych, którzy chcą skupić się na studia specjalistyczne praktyki. Pierwszy rok następujący Dyplom studiów podyplomowych [+]

. W stymulującym i wspierającego środowiska studentów specjalizujących się w malarstwie i rysunku, rzeźby, gobeliny i sztuki tekstylnej, lub zwiedzania interdyscyplinarnej praktyki. Studenci korzystają z hojnego studio przestrzeni, szerokiej gamy odwiedzających artystów i wykładowców, znakomite zaplecze warsztatowe, wysoko wykwalifikowanych techników, seminariów, warsztatów, ćwiczeń indywidualnych i grupowych, sesje krytycznych i samodzielnej badań. "Dowiedziałem się o: West Dean pocztą pantoflową, ale więcej osób, trzeba wiedzieć, że jest tutaj, ponieważ urządzenia są światowej klasy i przestrzenie studio są świetne w porównaniu do większości szkół w Londynie." Lotti Closs, studentka rzeźby MSZ "Najlepszą rzeczą jest tutaj, jest możliwość, aby rozwinąć swoje pomysły. Nie są ograniczone i mamy wolność do zakwestionowania siebie." Anne Alldread, Dyplom studiów podyplomowych i studentów Tkaniny Tekstylia "Miałem okazję do eksperymentowania z różnymi technikami i mój obraz został opracowany i rozszerzony znacznie." Pam Ibbotson, uczeń mgr Sztuki wizualne "W wyjątkowo wciągające środowisko studentów w pełnym wymiarze czasu mogą poświęcić swój czas na zwiedzanie i poszerzanie ich pracy. Nacisk Kolegium oparte na umiejętności podejmowania w kontekście współczesnej praktyce rzadko w edukacji artystycznej. " Dr David Stent, Sztuki wizualne Sztuki wizualne Leader Programu Alumni m.in. Eleanor Buffam, Mariella Baldwin, Steven Thompson, Emma Dexter, Des Kilfeather, Jayne Sandys-Renton, Pippa Blake, Tim Kent. mistrz sztuk plastycznych Dwuletni program w pełnym wymiarze czasu studiów dostosowane do tych, którzy chcą skupić się na studia specjalistyczne praktyki. Pierwszy rok następujący Dyplom studiów podyplomowych w sztukach wizualnych, podczas gdy drugi studyjny oparty jest przede wszystkim z pracy doktorskiej zakończonej na początku drugiej kadencji. Czy specjalizuje się w jednej dziedzinie... [-]