MA Abingdon - programy MA Abingdon - MA Abingdon

MA Abingdon - programy MA Abingdon - MA Abingdon

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Abingdon Miasto jest jednym z najstarszych zamieszkanych Brytyjskie miasta sięga ponad 5000 lat. Miasto ma kilka instytucji szkolnictwa wyższego, z których większość to prywatne.

MA Abingdon - Weź MA Abingdon. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w MA Magisterskie Wielka Brytania Abingdon. Zajrzyj kategorię} MA Wielka Brytania zamiast.

Search for similar programs here