close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Włoski, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Stopień magistra, taki jak MA lub Master of Arts, może być sposobem na pogłębienie wiedzy na temat konkretnego kierunku studiów. Zwykle ukończenie jednego do dwóch lat może otworzyć drzwi do lepszych możliwości kariery. Co to jest MA w języku włoskim? Tytuł magistra z języka włoskiego może pomóc uczniom poprawić ich ogólną zdolność komunikacyjną, nie tylko w tym języku.… Czytaj więcej

Stopień magistra, taki jak MA lub Master of Arts, może być sposobem na pogłębienie wiedzy na temat konkretnego kierunku studiów. Zwykle ukończenie jednego do dwóch lat może otworzyć drzwi do lepszych możliwości kariery.

Co to jest MA w języku włoskim? Tytuł magistra z języka włoskiego może pomóc uczniom poprawić ich ogólną zdolność komunikacyjną, nie tylko w tym języku. Zwykle obejmuje kursy, które pozwolą uzyskać kontekst kulturowy idiomu, poprzez literaturę, historię, wyrażenia artystyczne i przekonania ludzi, którzy mówili w przeszłości i nadal to robią. Opracowany program nauczania może również zapewnić lepsze zrozumienie innych kultur w ogóle, szczególnie jeśli zdecyduje się studiować za granicą.

Wzmocniona umiejętność dobrej komunikacji, elastyczności umysłu i wrażliwości kulturowej uzyskanej w tego typu programach może być korzystna w każdej karierze, jak również w życiu osobistym. Dokładna znajomość języka obcego i kultura jego mówców może pomóc w znalezieniu pracy w firmach, które prowadzą interesy z tym krajem lub krajami lub tam się znajdują.

Koszt ukończenia studiów magisterskich będzie zależał od instytucji oferującej i stopnia, w jakim się znajduje. Może być wiele różnych kosztów związanych z uzyskaniem stopnia, a nie tylko czesnego, dlatego ważne jest, aby wszystkie opłaty były brane pod uwagę.

Istnieje wiele rodzajów kariery, w których osoba posiadająca tytuł magistra z języka włoskiego może kwalifikować się do tłumaczenia ustnego, nauczania i tłumaczenia. Firmy, które mogą zatrudnić na te stanowiska, to międzynarodowe korporacje, firmy prawnicze, rządy i instytucje edukacyjne. Ponadto, ze względu na długą historię Włoch jako czołowych w sztuce, organizacje, które koncentrują się na sztuce lub muzyce, takich jak galerie lub muzea, mogą również zatrudnić kogoś z tymi kwalifikacjami, aby zostać kuratorem lub nauczycielem.

Instytucje na całym świecie zazwyczaj oferują programy magisterskie na studiach włoskich, zarówno przez internet, jak i na swoich kampusach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
USI Università della Svizzera italiana
Lugano, Szwajcaria

Kurs magisterski zaproponowany przez Instytut Studiów Włoskich prezentuje osobliwość, która jest całkowicie wyjątkowa w odniesieniu do oferty edukacyjnej innych uniwersytetów, ... +

Kurs magisterski zaproponowany przez Instytut Studiów Włoskich prezentuje osobliwość, która jest całkowicie wyjątkowa w odniesieniu do oferty edukacyjnej innych uniwersytetów, ponieważ opiera się na planie studiów składającym się z kursów, które co roku skupiają się wokół konkretnego tematu: jednostka tematyczna, która staje się bodźcem i konkretną okazją do interdyscyplinarności. Zamierza on zaoferować swoim uczniom nabycie dojrzałego prawa obywatelstwa w dziedzinie słowa, które pozwoli im kwestionować teraźniejszość, świadomie wyruszyć w przyszłość, a przede wszystkim rozpoznać własną wyjątkowość osób. -
MA
Studia dzienne
4 semestry
Włoski
Sie 2021
30 Kwi 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami