MA Turyn - programy MA Turyn - MA Turyn

MA Turyn - programy MA Turyn - MA Turyn

Magisterskie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Turyn jest jednym z miast handlowych Włoch. Uniwersytety w tym mieście dążyć do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia we Włoszech. To miejsce jest ośrodkiem najwyższej klasy szkół międzynarodowych, takich jak Uniwersytet w Turynie, które są przeznaczone do kształtowania się dobrą karierę dla studentów.

MA Turyn - Weź MA Turyn. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma Międzynarodowy Arts Administracji (Miaa)

St. John International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2017 Włochy Turyn + 1 więcej

Master of Arts w Międzynarodowej Sztuki Administracji (MSWiA), skupia się na nowej koncepcji sztuki, jak to zostało opracowane w ostatnich latach przez ekspertów praktyków. [+]

MA Międzynarodowa Arts Administracji (MSWiA) Master of Arts w Międzynarodowej Sztuki Administracji (MSWiA), skupia się na nowej koncepcji sztuki, jak to zostało opracowane w ostatnich latach przez ekspertów praktyków. Dzieło sztuki nie jest już postrzegana jako obiekt, do którego różne działania mogą mieć zastosowania. Art jest obecnie uważana za część sieci relacji, które mogą być określone jako "informacji". "Informacja" jest tutaj rozumieć jako wartość utworzonej przez ten relacyjnej widzenia techniki. Informacja zatem obejmuje kulturowo-geograficzne-etyczne konteksty, w którym dzieło zostało stworzone i musi być doświadczyłem. MSWiA opracuje główne tematy tej skomplikowanej sieci zależności trwałości, zarządzania i skutku art. Zrównoważony rozwój oznacza, że ​​obecnie wszelkie prace w zakresie sztuki musi osiągnąć własny trwałości, szeroko rozumianego, jako ekonomiczno-środowiskowe-etycznej koncepcji bogatym. Wszystko sztuka ma być przechowywany, katalogowane i zarządzane według nowych narzędzi elektronicznych, które są już częścią realizacji. Zarząd reprezentuje ciągłość między prac i ich realizacji. Realizacja jest obecnie istotnym elementem sztuki. Komunikacja, wyświetlanie, marketing nie są oddzielone od sztuki jako takiej. Zarządzanie sztuki dzisiaj obejmuje zwiększenie dostępnych zasobów (strategie pozyskiwania funduszy, innowacyjne taktyki marketingowe i promocyjne, itp.) oraz poprawy ich wykorzystania (planowanie i systemy kontroli finansowej). Co więcej, ta nowa koncepcja będzie miała zastosowanie do tradycyjnych dzieł sztuki, a także do nowych form sztuki, takich jak nagrań radiowych lub telewizyjnych lub urodzone-cyfrowych dokumentów. Mistrz ma na celu rozwój niezbędnych kompetencji w celu zwiększenia zbiorów grafiki born-cyfrowych, a na celu umożliwienie studentom w zakresie zarządzania i przechowywania aktywów born-digital. MSWiA odbędzie się w języku angielskim zarówno przez praktyków ekspertów różnych dziedzin i środowisk... [-]