Filter
Magister nauk humanistycznych
Włochy Parma Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Parma - programy MA Parma - MA Parma

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Miasto ser Włoch - Parma słynie z architektury i bogate dziedzictwo. Ma jedne z najstarszych uniwersytetów we Włoszech, takich jak Uniwersytet w Parmie. Dlatego każdy, kto jest zainteresowany w uzyskaniu dobrego wykształcenia w tradycyjnym miejscu, musi żyć w Parmie.

MA Parma - Weź MA Parma. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Parma

Kurs „Inżynieria komputerowa, elektroniczna i telekomunikacyjna” został opracowany zgodnie z najnowszymi reformami legislacyjnymi kursów uniwersyteckich i stanowi najnows ... [+]

Oficjalny opis programu

Inżynieria komputerowa, elektroniczna i telekomunikacyjna

Kurs „Inżynieria komputerowa, elektroniczna i telekomunikacyjna” został opracowany zgodnie z najnowszymi reformami legislacyjnymi kursów uniwersyteckich i stanowi najnowszy rozwój o ugruntowanej tradycji. W ciągu ostatnich dwudziestu lat University of Parma oferował kursy na różnych poziomach inżynierii komputerowej, inżynierii elektronicznej i inżynierii telekomunikacyjnej, z niezwykle pozytywnymi możliwościami zatrudnienia i kariery. Długoterminowe monitorowanie kariery absolwentów i danych z Consorzio Alma Laurea świadczą o ich sukcesie w miejscu pracy. Kurs stopniowy składa się z trzech modułów:... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Parma

Rok Fundacji to pełny program przygotowujący do zanurzenia dla studentów z zagranicy, którzy chcą zapisać się na University of Parma lub dowolny Uniwersytet Włoski lub Ko ... [+]

Oficjalny opis programu

Rok założenia

Rok Fundacji to pełny program przygotowujący do zanurzenia dla studentów z zagranicy, którzy chcą zapisać się na University of Parma lub dowolny Uniwersytet Włoski lub Konserwatorium Muzyczne. Jest organizowany we współpracy z A. Boito Music Conservatory w Parmie.

Adresowany jest do potencjalnych studentów posiadających dyplom ukończenia szkoły średniej, ale którzy mają luki językowe lub kulturowe i / lub mniej niż 12 lat nauki w szkole, zgodnie z wymogami prawa, aby uzyskać dostęp do uniwersytetu we Włoszech.

Dzięki temu programowi zagraniczni studenci będą mieli możliwość:... [-]

Włochy Parma
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku