MA Padwy - programy MA Padwy - MA Padwy

MA Padwy - programy MA Padwy - MA Padwy

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

To przemysłowe i gospodarcze miasta Włoch jest jeszcze dobrze rozwinięty naturalnie piękne miasto. Stąd, Padwa jest dobre miejsce do życia i zarabiania pieniędzy. Ponadto, Padwa ma kilka dobrych instytucji edukacyjnych, takich jak Uniwersytet w Padwie.

MA Padwy - Weź MA Padwy. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA Degree Programme in Human Rights and Multi-level Governance

University of Padova School of Economic and Political Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2018 Włochy Padwy

[+]

. Dyscypliny Orientacja Program kursu ma politycznych i podejście zorientowane na działanie, na podstawie badań i krytycznego myślenia. - Praca autonomicznie, planowanie pojemności i czasu zarządzania: studenci mogą korzystać z umiejętności uczenia się niezbędne do rozwijania umiejętności autonomiczne w planowaniu i zarządzaniu projektami społecznymi w dziedzinie praw człowieka, demokracji i pokoju. [-]