MA Pécs - programy MA Pécs - MA Pécs

MA Pécs - programy MA Pécs - MA Pécs

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Węgry leżą w środkowej Europie. Jest on położony w Basenie Karpackim i graniczy na północy Słowacji, Ukrainy i Rumunii na wschodzie, Serbią i Chorwacją na południu, w Słowenii, na południowy zachód i Austrią na zachodzie.

MA Pécs - Weź MA Pécs. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA W Stosunków Międzynarodowych

University of Pecs
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Węgry Pécs

Celem studiów magister stosunków międzynarodowych jest przeszkolony wysoko wykwalifikowanych ekspertów z szerokiego kształcenia w naukach społecznych, którzy mogą interpretować miejsca i roli Węgier w [+]

MA w Stosunków Międzynarodowych

Język wykładowy: angielski

Jeśli jest to konieczne, Wydział Humanistyczny oferuje kursy języka angielskiego przygotowawcze.

Celem programu dyplom magistra stosunków międzynarodowych jest przeszkolony wysoko wykwalifikowanych ekspertów z szerokiego kształcenia w zakresie nauk społecznych, którzy mogą interpretować miejsca i roli Węgier w sytuacji międzynarodowej oraz w Europie; i poznać teoretyczne i praktyczne kontekście stosunków międzynarodowych. Absolwenci programu mają wysoki poziom znajomości języka i technik negocjacyjnych. Ich wykształcenie historyczne, socjologiczne i profesjonalny pozwala im myśleć w kategoriach analizy i syntezy. Znajomość ich przedmiotu pozwala im zrozumieć i przewidywać procesy ekonomiczne, prawne i polityczne w systemie międzynarodowym. Są one w stanie umieścić perspektywy regionu Europy Środkowo-Wschodniej w kontekście wśród wielu wyzwań stosunków międzynarodowych. Absolwent zna i rozumie tendencje rozwojowe w regionach poza Europą i mają gruntowną wiedzę dyscyplinarne w dziedzinie cywilizacji, gospodarki światowej, prawa międzynarodowego, nauk politycznych, jak i praktyczne umiejętności w zakresie technik dyplomacji, protokołów i negocjacji. Wyposażony w tych kawałków wiedzy i umiejętności są właściwie przygotowane do prowadzenia studiów doktoranckich w programie studiów.... [-]