Filter
Magister nauk humanistycznych
Stany Zjednoczone Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Umiejętności życiowe Stany Zjednoczone - programów Umiejętności życiowe Stany Zjednoczone Umiejętności życiowe

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Profesjonaliści i studenci z dużym prawdopodobieństwem uznają za korzystne skoncentrowanie się na obszarach, które przyczyniają się do budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie. Umiejętności życiowe mogą uczyć się szerokiego zestawu talentów, aby pomóc osobom opanować umiejętności, które mogą przynieść im korzyści w codziennym życiu, w tym w zakresie komunikacji i zarządzania czasem.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Umiejętności życiowe Stany Zjednoczone - Weź Umiejętności życiowe Stany Zjednoczone. Wszystkie Umiejętności życiowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Umiejętności życiowe, Stany Zjednoczone

Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Program kładzie nacisk na krytyczną ocenę informacji naukowych oraz praktyk i badań opartych na dowodach. Ze względu na różne pochodzenie i zainteresowania zawodowe stude ... [+]

opis programu

Program kładzie nacisk na krytyczną ocenę informacji naukowych oraz praktyk i badań opartych na dowodach. Ze względu na różne pochodzenie i zainteresowania zawodowe studentów, program studiów magisterskich jest elastyczny. Magister może również służyć jako krok przygotowawczy do bardziej zaawansowanych studiów na poziomie doktoranckim.

Praca obejmuje prace badawcze dotyczące określonego tematu, obszerne badanie i interpretację literatury żywieniowej na ten temat oraz prezentację wyników w przejrzystej i logicznej formie. Zaliczenie pracy dyplomowej może wymagać dodatkowego roku studiów po zakończeniu zajęć.

Wstęp

Uczniowie wybierający żywienie jako główny kierunek studiów muszą posiadać minimalną biegłość w chemii i fizjologii. Niedawny kurs żywienia musi być przedstawiony przy wejściu.... [-]

Stany Zjednoczone Syracuse
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku