MA West Virginia, WV - programy MA West Virginia, WV - MA West Virginia, WV

MA West Virginia, WV - programy MA West Virginia, WV - MA West Virginia, WV

Magisterskie

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

West Virginia jest jednym z 50 stanów amerykańskich, że granice Pensylwania na północ i plasuje się na 38. stan najludniejszym. Stolicą jest Charleston i ma piękny krajobraz składający się z pasm górskich. Ma ponad 30 uniwersytetów i szkół wyższych w jego granicach.

MA West Virginia, WV - Weź MA West Virginia, WV. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Badania Mediów Ma

West Virginia State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Charleston

MA w Media Studies jest zintegrowany, interdyscyplinarny program przeznaczony dla studentów z tradycyjnej edukacji licencjackich i pewnym doświadczeniem w komunikacji i mediów cyfrowych. [+]

Test MA w Media Studies jest zintegrowany, interdyscyplinarny program przeznaczony dla studentów z tradycyjnej edukacji licencjackich i pewnym doświadczeniem w komunikacji i mediów cyfrowych.

Studenci ukończeniu tego stopnia, unikalne w Zachodniej Wirginii, idealnie nadają się do skorzystania z rozrastających możliwości pracy w projektowaniu graficznym, cyfrowej produkcji filmów wideo, mediów interaktywnych i multimedialnych, produkcji publikacji elektronicznych i informacyjnych on-line. Media Studies absolwenci są przygotowani do pracy w charakterze ekspertów komunikacyjnych w takich miejscach jak sektor non-profit handlu i przemysłu, edukacji i rozrywki, a rząd i. Absolwenci są przygotowani do kontynuowania prac absolwentów kierunku stopień doktora. Studenci będą absolwentów projektowania, technicznych i umiejętności krytycznego i będą dobrze przygotowani do zajęcia się wiele wyzwań stojących przed korporacji, małych firm, agencji rządowych, organizacji non-profit oraz instytucji edukacyjnych, jak wyjść na cyfrowe tysiąclecie.... [-]