MA West Virginia, WV - programy MA West Virginia, WV - MA West Virginia, WV

MA West Virginia, WV - programy MA West Virginia, WV - MA West Virginia, WV

Magisterskie

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

West Virginia jest jednym z 50 stanów amerykańskich, że granice Pensylwania na północ i plasuje się na 38. stan najludniejszym. Stolicą jest Charleston i ma piękny krajobraz składający się z pasm górskich. Ma ponad 30 uniwersytetów i szkół wyższych w jego granicach.

MA West Virginia, WV - Weź MA West Virginia, WV. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Badania Mediów Ma

West Virginia State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Charleston

MA w Media Studies jest zintegrowany, interdyscyplinarny program przeznaczony dla studentów z tradycyjnej edukacji licencjackich i pewnym doświadczeniem w komunikacji i mediów cyfrowych. [+]

. Test MA w Media Studies jest zintegrowany, interdyscyplinarny program przeznaczony dla studentów z tradycyjnej edukacji licencjackich i pewnym doświadczeniem w komunikacji i mediów cyfrowych. Studenci ukończeniu tego stopnia, unikalne w Zachodniej Wirginii, idealnie nadają się do skorzystania z rozrastających możliwości pracy w projektowaniu graficznym, cyfrowej produkcji filmów wideo, mediów interaktywnych i multimedialnych, produkcji publikacji elektronicznych i informacyjnych on-line. Media Studies absolwenci są przygotowani do pracy w charakterze ekspertów komunikacyjnych w takich miejscach jak sektor non-profit handlu i przemysłu, edukacji i rozrywki, a rząd i. Absolwenci są przygotowani do kontynuowania prac absolwentów kierunku stopień doktora. Studenci będą absolwentów projektowania, technicznych i umiejętności krytycznego i będą dobrze przygotowani do zajęcia się wiele wyzwań stojących przed korporacji, małych firm, agencji rządowych, organizacji non-profit oraz instytucji edukacyjnych, jak wyjść na cyfrowe tysiąclecie. Wpływ programu Technologia informacyjna już zaczęła tworzyć zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jak handel elektroniczny staje się coraz bardziej powszechne, będzie prowadzić dalsze zmiany na rynku pracy. Członkowskie oraz kraje, które mają niedobór wykwalifikowanych pracowników będzie zobaczyć wysokie kwalifikacje, wysoką płatnych miejsc pracy migracji do państw i krajów, które mogą dostarczyć potrzebnych talentów. W zakresie technologii informatycznych i infrastruktury mediów nadal rozwijać, nie będzie potrzeba menedżerów, przedsiębiorców i liderów skierować ten rozwijającym się sektorem gospodarki. Test Program Medioznawstwo MA ma mieć znaczący wpływ na przyszły wzrost gospodarczy w Zachodniej Wirginii. Aby stanie sprostać wyzwaniom powstającej gospodarki cyfrowej, musimy ciężko pracować, aby stworzyć nowe zasoby ludzkie, które może przygotować nas do tych wyzwań. Programy takie jak ten, które są bezpośrednio związane z... [-]