MA New Hampshire, NH - programy MA New Hampshire, NH - MA New Hampshire, NH

MA New Hampshire, NH - programy MA New Hampshire, NH - MA New Hampshire, NH

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

New Hampshire jest północno-wschodnia stan USA położony w regionie Nowej Anglii. Kraj był jednym z pierwszych kolonii, która oderwała się od Wielkiej Brytanii i została ujęta w Ameryce. Istnieje długa lista uniwersytetów i szkół znajdujących się w tym kraju.

MA New Hampshire, NH - Weź MA New Hampshire, NH. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuk Plastycznych (niska Pobyt)

New Hampshire Institute of Art
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Manchester

Nasz Mistrz niskiej rezydentura Sztuk Pięknych program oferuje studentom unikalną okazję doświadczyć wzrostu artystycznej techniczne, koncepcyjne i profesjonalny. Jednocześnie zapewnia wspólnotę, która będzie wzbogacenie życia studentów w sposób, który jest niezbędne dla rozwoju i utrzymania profesjonalny poziom praktyki artystycznej ... [+]

. mistrz sztuk plastycznych (niski rezydentura) Nasz Mistrz niskiej rezydentura Sztuk Pięknych program oferuje studentom unikalną okazję doświadczyć wzrostu artystycznej techniczne, koncepcyjne i profesjonalny. Jednocześnie zapewnia wspólnotę, która będzie wzbogacenie życia studentów w sposób, który jest niezbędne dla rozwoju i utrzymania profesjonalny poziom praktyki artystycznej. Wioska New Hampshire z Peterborough, jeden z wiodących na małą artystycznych społeczności w Ameryce, i sąsiedniej miejscowości Sharon, zarówno znajduje się u podnóża słynnego Mt. Monadnock służyć jako piękne, zaciszne hub dla rezydencji i oferuje idealną atmosferę dla artystów. Obie lokalizacje są zanurzone w historii kultury i sztuki i mają współczesne społeczności kulturalnych i artystycznych tętniących życiem i zaangażowanych. W dziesięć dni rekolekcje rezydentury są skoncentrowane jak doświadczenia. Każdy student otrzymuje osobistą opiekę i doradztwo indywidualne z wysoko wykwalifikowanych wykładowców. Naszym celem jako spójna jednostka wydziału jest, aby każdy uczeń kopać głęboko w rozumieniu jego / jej pracy i stworzyć namiętny etykę pracy, która opierać się będzie na nauki techniczne i koncepcyjne oraz służyć jako podstawa dla ich wejścia w profesjonalnym życiu artystycznym. Poprzez nasze troski i zaangażowania każdy student zakwalifikuje ich zrozumienie ich pracy i jej miejsca w świecie i angażować i rozwijać na polu zawodowym są one w. O Programie MSZ Celem Master of Fine Arts w sztukach wizualnych, Fotografia, Twórcze pisanie i pisanie dla sceny i ekranu jest kultywowanie artystów, którzy rozumieją, angażują się i rozwijać na polu zawodowym, w którym jesteś zainteresowany. Każdy student absolwent programu MSZ NHIA jest z: kompleksowej wiedzy na temat świata sztuki; zrozumienie ich roli w tym... [-]