MA Minnesota, MN - programy MA Minnesota, MN - MA Minnesota, MN

MA Minnesota, MN - programy MA Minnesota, MN - MA Minnesota, MN

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

USA pozostaje najbardziej popularnym miejscem dla zagranicznych studentów. Uniwersytety w Stanach Zjednoczonych dominują na światowych rankingach i kraj oferuje również szeroką gamę ekscytujących miejscach studyjnych. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy państw, a może mieć wiele kampusów rozmieszczonych w całym stanie, setki tysięcy studentów.

Nazwa stanu Minnesota pochodzi od słowa "Dakota", który oznacza "niebo-przyciemniane wodę". Woda, lasy, parki, miejsca natura dostarcza wiele obiektów rekreacyjnych dla mieszkańców i przede wszystkim uczniowie. Ponad 35 szkół / uniwersytetów i ponad 20 prywatnych uczelni oferują ośrodki szkolnictwa wyższego w kraju.

MA Minnesota, MN - Weź MA Minnesota, MN. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Rozwoju Międzynarodowym

Saint Mary's University of Minnesota Online
Online W pełnym wymiarze godzin Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Winona

Wykorzystaj swoją pasję do pracy. Ucz się od praktyków, którzy podzielają te same dążenia do zmian społecznych i ludzkich, jak ty. Połącz teorię z praktyczną wiedzą, aby skoncentrować swoje umiejętności na większych wynikach w dziedzinie pomocy humanitarnej dzięki Master of International Development Uniwersytetu Saint Mary's University of Minnesota. [+]

Wykorzystaj swoją pasję do pracy. Ucz się od praktyków, którzy podzielają te same dążenia do zmian społecznych i ludzkich, jak ty.

Rozwój międzynarodowy wymaga połączenia innowacyjnego myślenia i umiejętności działania w ewoluującym świecie. Saint Mary's University of Minnesota rozumie to, łącząc ponad 100 lat edukacji Lasallian z praktykami z całego świata, którzy pracowali nad rozwojem społecznym, mikrofinansowaniem, edukacją globalną i wieloma innymi. Nasze kursy łączą teorię z prawdziwą praktyczną funkcjonalnością "buty na ziemi" dla idealnego zrównoważenia zamyślenia i działania. Internetowy program magistra rozwoju międzynarodowego składa się z 39 punktów kredytowych lub 13 kursów po 3 godziny zaliczeniowe, a ukończenie programu zajmuje zazwyczaj około 2,5 roku... [-]