Filter
Magister nauk humanistycznych
Stany Zjednoczone Hawaii Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Hawaii - programy MA Hawaii - MA Hawaii

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

MA Hawaii - Weź MA Hawaii. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Chaminade University of Honolulu

Master of Arts w programie nauczania jest przeznaczony dla studenta, który ukończył z tytułem magistra sztuki lub stopień Nauki i dąży uzyskaniu pozwolenia na nauczanie. ... [+]

Master of Arts w programie nauczania jest przeznaczony dla studenta, który ukończył z tytułem magistra sztuki lub stopień Nauki i dąży uzyskaniu pozwolenia na nauczanie. Kandydat w tym programie rejestrację szczepionki powinny być w stanie wykorzystać swojego Studia licencjackie i życiowego doświadczenia.

Studenci w Master of Arts w programie nauczania musi wybrać jedną z następujących programów licensure nauczyciela państwowych zatwierdzony:

Elementary Edukacja z Licensure Wykształcenie średnie w uzyskaniu pozwolenia (z objaśnieniami w Math, Science, angielskich i Spraw Socjalnych) Kształcenie specjalne Wczesna edukacja z Licensure

Misją Wydziału Edukacji Chaminade University jest wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli i liderów edukacyjnych poprzez programy oparte na tradycji sztuk wyzwolonych, wartości katolickie Marianów, aktualnych badań i najlepszych praktyk. Master of Arts w nauczaniu zapewnia programów kształcenia nauczycieli zatwierdzone przez państwo prowadzące do początkowego uzyskania licencji dla nauczycieli w stanie Hawajach w pięciu obszarach: podstawowy, wtórna, edukacja specjalna, PK- K i PK-3 (Pre-Kindergarten- klasa 3). Jeśli nie szukając licencji nauczania stanu Hawaje, kandydaci nauczyciel może chcesz dowiedzieć się wymagania dydaktyczne dla ich stanu wyboru... [-]

Stany Zjednoczone Honolulu
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku