Filter
Magister nauk humanistycznych
Kanada Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Turystyka i hotelarstwo Kanada - programów Turystyka i hotelarstwo Kanada Turystyka i hotelarstwo

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Turystyka i hotelarstwo Kanada - Weź Turystyka i hotelarstwo Kanada. Wszystkie Turystyka i hotelarstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Turystyka i hotelarstwo, Kanada

Royal Roads University

Podczas programu Master of Arts in Tourism Management (MATM) nauczysz się od ekspertów z branży, jak sprostać wyzwaniom stojącym przed dzisiejszymi organizacjami turystyc ... [+]

Przegląd

Globalny przemysł turystyczny wymaga pasji przedsiębiorców i liderów z zaawansowanym, specyficznym dla branży szkoleniem. Program Master of Arts in Tourism Management (MATM) ma na celu pomóc spełnić to żądanie.

Jeśli masz pasję do podróży międzynarodowych, zrównoważonej turystyki lub jakiegokolwiek innego aspektu branży turystycznej i hotelarskiej, program MATM może pomóc Ci zdobyć umiejętności i doświadczenie, aby dobrze się rozwijać w wielu ekscytujących i wysoce satysfakcjonujących ścieżkach kariery.

Stworzony we współpracy z ekspertami branżowymi, ten program zapewni ci narzędzia przywódcze, zaawansowaną wiedzę i umiejętności w świecie rzeczywistym, aby sprostać najbardziej palącym problemom i wykorzystać najnowsze trendy w globalnej turystyce.... [-]

Kanada Victoria
Kwiecień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku