Turystyka i hotelarstwo Kanada - programów Turystyka i hotelarstwo Kanada Turystyka i hotelarstwo

Turystyka i hotelarstwo Kanada - programów Turystyka i hotelarstwo Kanada Turystyka i hotelarstwo

Turystyka i hotelarstwo

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Turystyka i hotelarstwo Kanada - Weź Turystyka i hotelarstwo Kanada. Wszystkie Turystyka i hotelarstwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master of Arts w zarządzaniu turystyką

Royal Roads University
Stacjonarne Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 miesięcy April 2019 Kanada Victoria + 2 więcej

Podczas programu Master of Arts in Tourism Management (MATM) nauczysz się od ekspertów z branży, jak sprostać wyzwaniom stojącym przed dzisiejszymi organizacjami turystycznymi i hotelarskimi. Poznasz innowacyjne podejścia do zrównoważonej turystyki i opracujesz skuteczne strategie marketingu i rozwoju docelowego, przywództwa korporacyjnego, planowania polityki i więcej. [+]

Przegląd

Globalny przemysł turystyczny wymaga pasji przedsiębiorców i liderów z zaawansowanym, specyficznym dla branży szkoleniem. Program Master of Arts in Tourism Management (MATM) ma na celu pomóc spełnić to żądanie.

Jeśli masz pasję do podróży międzynarodowych, zrównoważonej turystyki lub jakiegokolwiek innego aspektu branży turystycznej i hotelarskiej, program MATM może pomóc Ci zdobyć umiejętności i doświadczenie, aby dobrze się rozwijać w wielu ekscytujących i wysoce satysfakcjonujących ścieżkach kariery.

Stworzony we współpracy z ekspertami branżowymi, ten program zapewni ci narzędzia przywódcze, zaawansowaną wiedzę i umiejętności w świecie rzeczywistym, aby sprostać najbardziej palącym problemom i wykorzystać najnowsze trendy w globalnej turystyce.... [-]