MA Gaziantep - programy MA Gaziantep - MA Gaziantep

MA Gaziantep - programy MA Gaziantep - MA Gaziantep

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Uniwersytety w Turcji zapewnić albo dwa lub cztery lata nauki dla studiów licencjackich, a studia podyplomowe ostatni co najmniej dwóch lat. Istnieje około 820 szkół wyższych w Turcji, w tym 76 uczelni o łącznej liczby studentów o ponad 1 mln. Jakość kształcenia na tureckich uniwersytetach jest bardzo zróżnicowana, niektóre zapewnienie edukacji i zaplecze na równi z renomowanymi szkołami.

Gaziantep to miasto o długiej historii, ponieważ jest to jeden z najstarszych ciągle zamieszkanych miast na Ziemi, pochodzący z 3650 roku pne. Istnieją dwa publicznych i prywatnych uczelni.

MA Gaziantep - Weź MA Gaziantep. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Stosunkach Międzynarodowych

Zirve University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Turcja Gaziantep

Test Stosunki Międzynarodowe Studium Doktoranckie ma na celu zapewnienie studentom zaawansowanej wiedzy w zakresie zagadnień politycznych, społecznych, ekonomicznych, kulturowych i środowiskowych. [+]

Zirve Uniwersytet Departament Stosunków Międzynarodowych oferuje studia magisterskie dla studentów, którzy są zainteresowani w badaniu stosunków międzynarodowych na poziomie zaawansowanym. Nasz interdyscyplinarny program koncentruje się na badaniu zmieniających się relacji pomiędzy podmiotami międzynarodowymi, w tym ich interakcji politycznych, gospodarczych i kulturalnych.

Departamentu nacisk na zapewnienie odpowiednich umiejętności do pracy naukowej i jej troski o rozwój pogłębionej wiedzy z zagadnień w stosunkach międzynarodowych są odzwierciedlone w programie z serii zaawansowanych kursach. Kursy przeznaczone są seminaria, w których udział studentów jest niezbędna. Nasza kadra akademicka obejmuje międzynarodowej sławy eksperci w swojej dziedzinie, a Zakład ma wiele współpracowników i przyjaciół w organizacji w Europie i poza nią. Studenci, którzy zdecydują Departament Stosunków Międzynarodowych znajdą się cieszyć nauczania w małych grupach szerokiej możliwości interakcji z innymi studentami i pracownikami, oraz opracowanie zakresu umiejętności naukowych i osobistych. Mogą uczestniczyć w tętniącej życiem programu badawczego Departamentu seminariów, sympozjów i prezentacji studenckich prowadzone. Zakład zobowiązuje się do umiędzynarodowienia swojej podyplomowych studiów, i planuje możliwości wymiany studentów z naszych uczelni partnerskich na całym świecie. ... [-]