Programy Technology, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Programy Technology, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Po zdobyciu licencjatu wielu studentów decyduje się na uzyskanie tytułu magistra sztuki. IZ jest zaawansowanym stopniem w konkretnym temacie związanym z dziedzinami nauk społecznych lub humanistycznych, a jego ukończenie zajmuje zazwyczaj dwa lata.

Czym jest magister technologii? Technologia to szeroka i ekspansywna dziedzina związana z informatyką. Ten typ programu studiów zazwyczaj obejmuje koncentracje lub specjalne przedmioty do wyboru, które student może wybrać, aby uzyskać bardziej intensywne kształcenie określonego przedmiotu w technologii. Specjalizacje te mogą obejmować tworzenie oprogramowania, cyberbezpieczeństwo i konserwację sprzętu.

Po zdobyciu dyplomu w dziedzinie technologii uczniowie mogą zdobyć wiele przydatnych umiejętności, których poszukuje wielu pracodawców. Studenci mogą ćwiczyć umiejętności analityczne i nauczyć się twórczo rozwiązywać problemy technologiczne. Uczniowie ci są zazwyczaj wysoce zorganizowani i sprawni w swoich osobistych działaniach.

Całkowity koszt uzyskania tytułu magistra technologii może zależeć od różnych zmiennych, takich jak rodzaj uniwersytetu i długość programu. Wiele uniwersytetów oferuje także możliwości studiowania pracy i stypendia, aby zrównoważyć koszty uzyskania dyplomu.

Wielu studentów z tytułem licencjackim może rywalizować o wysokiej jakości pozycje na poziomie podstawowym w dziedzinie technologii, ale studenci z wyższym stopniem naukowym, takimi jak magister, są zwykle bardziej wykwalifikowani, jeśli chodzi o wyższe stanowiska kierownicze. Niektóre potencjalne tytuły prac obejmują menedżera sieci, menedżera technologii informatycznych, analityka systemów i dyrektora systemów. Istnieje wiele stanowisk specjalistycznych i kierowniczych, które student może realizować, a także jest możliwe, aby studenci korzystali z usług magistra technologii w celu przygotowania ich do innych powiązanych karier w programowaniu, cyberbezpieczeństwie lub projektowaniu stron internetowych.

Tysiące uniwersytetów na całym świecie oferuje programy magisterskie. Możesz nawet studiować technologię z domu dzięki kursom online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Ma w komunikacji, kulturze i technologii

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 3 lat August 2019 Stany Zjednoczone Washington + 1 więcej

Program CCT zachęca studentów z różnych środowisk i perspektyw do współpracy w celu określenia możliwości i wyzwań stwarzanych przez nowe technologie. [+]

Komunikacja, kultura i technologia to interdyscyplinarny program Master of Arts skupiający się na wyzwaniach, jakie stawiają nowe technologie w wielu dziedzinach, w tym badaniach, rządzie, polityce, sztuce, mediach, komunikacji, biznesie, zdrowiu i medycynie.

Poprzez wyeliminowanie granic instytucjonalnych i dyscyplinarnych uczniowie odkrywają nowe rozwiązania złożonych problemów. CCTers są przygotowani do wprowadzania innowacyjnego myślenia i wielu narzędzi pojęciowych do roli przywódców w ciągle rozwijającym się społeczeństwie informacyjnym.

W CCT uczniowie wykraczają poza granice instytucjonalne i dyscyplinarne, aby zbadać, jak wykorzystujemy media i technologie do komunikowania się z perspektyw społecznych, gospodarczych, politycznych i kulturowych. Wydział i studenci stosują teorię do praktyki w rzeczywistych warunkach, dotrzymując kroku szybko rosnącemu społeczeństwu informacyjnemu i angażując się w innowacje cyfrowe.... [-]