MA Tainan - programy MA Tainan - MA Tainan

MA Tainan - programy MA Tainan - MA Tainan

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Tajwan (chiński tradycyjny: 台湾 lub 台湾, chiński uproszczony: 台湾 Tai WAN) jest naród, który jest domem dla ponad 23 milionów osób i jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Najbardziej prestiżowy uniwersytet jest Krajowa Taiwan University.

Tainan jest kolejnym miastem z wyjątkowych ośrodków akademickich. Większość z tych uniwersytetów i innych instytucji naukowych oferują naukę do innych języków obcych oprócz tradycyjnego języka. Najlepsze uniwersytety w Tainan są Narodowy Cheng Kung University i National University of Tainan.

MA Tainan - Weź MA Tainan. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuki W Literaturze

National Cheng Kung University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat September 2017 Tajwan Tainan + 1 więcej

Studenci powinni stać się krytycznymi myślicielami, którzy w znacznym stopniu wykształceni mogą zintegrować to, czego się nauczyli i przystosować się do zmieniającego się świata, a jednocześnie przygotowują się do kariery akademickiej. [+]

. Studenci powinni stać się krytycznymi myślicielami, którzy w znacznym stopniu wykształceni mogą zintegrować to, czego się nauczyli i przystosować się do zmieniającego się świata, a jednocześnie przygotowują się do kariery akademickiej. Ten Mistrz kultywuje profesjonalistów z umiejętnością myślenia krytycznego, ponadnarodową znajomość kultury i zaangażowanie społeczności lokalnych. Zdolność podstawowa: Doskonalenie umiejętności komunikowania się w języku angielskim Rozumieć różnice w teoriach i podejściach oraz zwiększyć możliwości krytycznego pisania Poszerzenie interdyscyplinarnych umiejętności myślenia krytycznego i wizji globalnej Aby zwiększyć innowacyjne przywództwo, umiejętności pracy zespołowej i umiejętności twórczych badań Przyszły rozwój W przyszłości Departament będzie kontynuował opracowywanie programów literatury. Brytyjskie i amerykańskie studia literatury będą podstawą programu literatury, z teorią i badaniami feministycznymi jako jego koncentracją badawczą. Cechy i zalety Wielojęzyczne środowisko nauczania Solidne szkolenie w języku angielskim Młodzi i aktywni profesorowie badawczy Współpracujący członkowie wydziału Globalizacja scenariuszy narażenia na język Demokratyczna administracja Badania współmierne z potrzebami lokalnymi Wymagania stopnia I. Zajęcia: ZA. Program magisterski wymaga co najmniej 30 punktów, z wyjątkiem 6 punktów za rozprawę. Maksymalna liczba punktów przyznawanych w semestrze wynosi 13 lat, w tym kredyty Programu Certyfikującego Nauczyciela. B. Wymagane kursy: 4 kursy, łącznie 9 punktów Metody badań i pisanie pracy (3 punkty / 3 godziny) Krytyka literacka (3 kredyty / 3 godziny) Seminarium (0 punktów / 2 godziny): Warunkiem wstępnym wniosku magisterskiego, seminarium jest kolokwium dla wszystkich studentów zapisanych na ten kurs. C. Studenci muszą co najmniej 3 kursy z następujących 4 dystrybucji, przy czym każdy kurs pochodzi z innej dystrybucji Literatura brytyjska przed romantyzmem Literatura brytyjska od czasu... [-]