MA Chonburi - programy MA Chonburi - MA Chonburi

MA Chonburi - programy MA Chonburi - MA Chonburi

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Tajlandia, oficjalnie Królestwo Tajlandii, dawniej znany jako Siam, to kraj położony w centrum Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej. Tajlandia 's plaże i wyspy przyciągają miliony turystów każdego roku na całym świecie. Każdy z dyplomem cztery lata może zdobyć zatrudnienie jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii.

Chonburi miasto jest jednym z ośrodków badawczych, zwłaszcza dla tych, którzy chcieliby do dalszego kształcenia się mistrzów i doktoratów stopni. To miasto nie ma uczelni opartej na badaniach, choć ma kilka większych ośrodków badawczych.

MA Chonburi - Weź MA Chonburi. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Projektowaniu Interakcji

Asian University Thailand
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat June 2018 Tajlandia Chonburi Bangkok + 1 więcej

Program do projektowania interakcji wymaga uczniom rozwijać swoje praktyczne kreatywnych i praktycznych umiejętności, jak również bardziej teoretyczne aspekty projektowania interakcji. [+]

Master of Arts w projektowaniu interakcji

&nbsp

Z 3 wyborów planu badania (skierowane do studentów z różnych środowisk), 3 wyjścia punktów (dostarczanie różnorodnych głębię studiów) oraz 3 długości kursu (wspieranie uczniów workflow potrzeby), to magistra ma być "przyjazny użytkownikowi" . Klasy wahają się od teorii projektowania i badań projektu, poprzez umiejętności warsztatów prak-cal "hands-on" uczenia projekt-centered.

&nbsp

Studenci mieli okazję spędzić co najmniej jeden rok dochodzeniu ich projektowania interakcji związanych interesy w projektach pracy dyplomowej skupione wokół tematów takich jak Critical dyskursu, analiza semiotycznej, narracji społecznej, doświad-odbierali Design, Środowisku komunikacyjnych, sieci wszechobecne, Języków modelowych, mediów udostępnianiu, Posthuman Etyka, Multi-poczucie zaręczyny, Digital Ontologia, Rzeczowe Interakcje i "Glocal" Diversity.... [-]