Filter
Magister nauk humanistycznych
Szwecja Linköping Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Linköping - programy MA Linköping - MA Linköping

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Linköping Miasto położone jest w miejscowości Linköping w Östergötland County, Hiszpania. Jest industririous miasto na kierunku wysokiej technologii. Linköping słynie z uczelni - Linköping University, że główne firmy w wysokiej technologii i badania oprogramowania.

MA Linköping - Weź MA Linköping. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Linköping University

Zwracając się jedne z najtrudniejszych problemów w dzisiejszym świecie, ten nowy program dotyczy rasa i migrację do globalnych zmian gospodarczych i kulturowych oraz syst ... [+]

Zwracając się jedne z najtrudniejszych problemów w dzisiejszym świecie, ten nowy program dotyczy rasa i migrację do globalnych zmian gospodarczych i kulturowych oraz systemów dominacji i oporu ruchu. Nauczysz się analizować przyczyny migracji, a także jego konsekwencje dla nowych formacji na rasę, płeć, obywatelstwo, pracy, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i kultury.

Program Mistrza dotyczy etniczności i migracji do globalnych zmian gospodarczych i kulturowych, a także systemów dominacji i ruchu oporu. Program ma charakter interdyscyplinarny, integrując humanistycznych i nauk społecznych, a animowana przez zobowiązanie do krytycznych, innowacyjnych i użytecznych podejść do zagadnień i problemów w szerokim zakresie badań etnicznych i migracji.... [-]

Szwecja Linköping
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linköping University

Uczenie się dorosłych i globalne zmiany mają na celu zwiększenie umiejętności praktyków do pracy w globalizującym się świecie i podważenie tradycyjnych perspektyw globali ... [+]

Rządy na całym świecie wzywają obywateli do szkolenia i kształcenia się, aby pozostać konkurencyjnym w połączonym świecie. Krytyczne dyskursy na temat globalizacji wymagają umiejętności uczenia się w sytuacjach obejmujących rozległe podziały kulturowe i geograficzne. Nasz program przeznaczony jest dla osób, które chcą zrozumieć kształcenie dorosłych w ramach globalnych zmian w unikalnym cyfrowym formacie edukacyjnym, który zdobył międzynarodowe uznanie.

Nauka online i praca magisterska

Program tego mistrza zwiększa zdolność uczniów do pracy w zglobalizowanym świecie i podważa tradycyjne perspektywy globalizacji. Nasz program to równorzędna współpraca między Linköping University a partnerskimi uniwersytetami w Kanadzie (University of British Columbia), RPA (University of Western Cape) i Australii (nowy partner zostanie ogłoszony).... [-]

Szwecja Linköping
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Online
Czytaj więcej po polsku