MA Gothenburg - programy MA Gothenburg - MA Gothenburg

MA Gothenburg - programy MA Gothenburg - MA Gothenburg

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Szwecja, oficjalnie Królestwo Szwecji, jest skandynawski kraj w Europie Północnej. Szwecja graniczy Norwegii i Finlandii, i jest podłączony do Danii przez most-tunel całej Oresund. Szwecja jest rozwinięte społeczeństwo postindustrialne z zaawansowanym państwa opiekuńczego. Standard życia i rangi długości życia należy do najwyższych na świecie.

Gothenburg Miasto położone jest w zachodnim wybrzeżu Szwecji. To jest 2. co do wielkości miasto w kraju i ma ponad 500.000 mieszkańców. Gothenburg ma dwa uniwersytety Chalmers University of Technology i University of Gothenburg.

MA Gothenburg - Weź MA Gothenburg. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master in Ancient and Medieval Philosophy and Classical Philology

University of Gothenburg: Faculty of Arts
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Szwecja Gothenburg

[+]

W związku z tym jego praktykujący muszą być nie tylko filozoficzni, ale i biegli w posługiwaniu się metodami historycznymi.

Jak widać, badania akademickie filozofii starożytnej i średniowiecznej wymagają zestawu umiejętności, które stają się coraz rzadsze, nawet w skali globalnej. Filozofia starożytna i średniowieczna oraz filologia klasyczna, program magisterski oferuje studentom możliwość nabycia wszystkich tych umiejętności.

3) Teksty źródłowe są badane w oryginalnych językach

Ubieganie się o Program

Studenci zagraniczni nieposiadający obywatelstwa UE / EOG Zgłoszenie na jesień 2018 zostanie otwarte w terminie: 16 października 2017 r. I blisko 15 stycznia 2018 r. Złóż wniosek na stronie www.universityadmissions.se... [-]