Sztuka Kanada - programów Sztuka Kanada Sztuka

Sztuka Kanada - programów Sztuka Kanada Sztuka

Sztuka

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Sztuki obejmuje programy abstrakcyjny charakter i zazwyczaj uczelnie dzielą szkołach sztuki ze szkół Nauk. Korzyści oferowane przez społeczność sztuki są bardziej twórczy i ukierunkowane myślenie intelektualnej.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Sztuka Kanada - Weź Sztuka Kanada. Wszystkie Sztuka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister sztuki

NSCAD University - Nova Scotia College of Art and Design
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Kanada Halifax Regional Municipality Hamilton

Master of Fine Arts jest przyznawany po ukończeniu 42 punktów oczywiście pracy i innych wymogów programowych (w tym wystawy końcowej i praca), przejęte [+]

Master of Fine Arts

&nbsp

Master of Fine Arts jest przyznawany po ukończeniu 42 punktów oczywiście pracy i innych wymogów programowych (w tym wystawy końcowej i praca), podjętych w ciągu 20 do 24 miesięcy, rozpoczynający się w semestrze zimowym. Uczelni Program MFA, istnieje od 1973 roku, zapewnia studentom możliwość rozwoju pracę w kontekście intensywnej krytycznej dyskusji. Badania naukowe z historii sztuki lub innych przedmiotów istotnych stanowią integralną część programu.

&nbsp

Studenci są wybierane do ich możliwości, jak artystów, craftpersons lub projektantów, ich zrozumienie najważniejszych informacji związanych, a osobiste cechy i zainteresowania, które można przyczynić się do ich sukcesu w charakterze nauczycieli i naukowców.... [-]


Master of Arts w zakresie zarządzania zasobami kulturowymi (CRM)

University of Lethbridge
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 - 48 miesięcy September 2019 Kanada Lethbridge + 1 więcej

Program Master of Arts w zakresie zarządzania zasobami kulturowymi (CRM) zapewnia studentom szkolenie w zakresie umiejętności, metod i podstaw teoretycznych niezbędnych do pracy jako profesjonalni archeolodzy w branży zarządzania zasobami kulturowymi w Albercie i innych krajach. Absolwenci tej specjalności będą również przygotowani do prowadzenia własnych firm i projektów. [+]

O

Program Master of Arts w zakresie zarządzania zasobami kulturowymi (CRM) zapewnia studentom szkolenie w zakresie umiejętności, metod i podstaw teoretycznych niezbędnych do pracy jako profesjonalni archeolodzy w branży zarządzania zasobami kulturowymi w Albercie i innych krajach. Absolwenci tej specjalności będą również przygotowani do prowadzenia własnych firm i projektów.

Program obejmuje od 9,0 do 18,0 godzin kredytowych semestralnych studiów podyplomowych, semestru programu współpracy oraz pracy dyplomowej. Opiera się na modelu współpracy opartym na współpracy, który integruje rzeczywiste doświadczenie zawodowe z nauczaniem w klasie i badaniami.

... [-]