Sztuka Finlandia - programów Sztuka Finlandia Sztuka

Sztuka Finlandia - programów Sztuka Finlandia Sztuka

Sztuka

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Sztuki odnosi się do każdej dziedziny nauki, która obejmuje więcej twórczego myślenia, w przeciwieństwie do nauki, myślenia matematycznego. Wiele programów artystycznych skupiają się na literaturze, podczas gdy inne polegają na praktykowanie sztuki plastyczne, takie jak malarstwo czy muzyka.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Sztuka Finlandia - Weź Sztuka Finlandia. Wszystkie Sztuka i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Fotografii

Aalto University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Finlandia Helsinki Espoo Pori Mikkeli + 3 więcej

Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Aalto University ! W The School of Arts, Design i Architecture teoria spotyka się z praktyką. Nasz program zapewnia wykształcenie na wysokim poziomie, a studia umożliwiają rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych, umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego. Silna wizja artystyczna i umiejętność myślenia koncepcyjnego są kluczowymi celami programu. Studenci rozwijają swoje umiejętności artystyczne i zawodowe w ramach własnych projektów i praktyk. Uniwersytet znajduje się w obszarze metropolitalnym Helsinek. Nasza jednostka jest siedzibą Helsińskiej Szkoły i międzynarodowej konferencji badawczej Helsinki Photomedia. [+]

. Witamy w programie studiów magisterskich w fotografii na Aalto University ! W The School of Arts, Design i Architecture teoria spotyka się z praktyką. Nasz program zapewnia wykształcenie na wysokim poziomie, a studia umożliwiają rozwój zaawansowanych kompetencji zawodowych, umiejętności ekspresji i myślenia teoretycznego. Silna wizja artystyczna i umiejętność myślenia koncepcyjnego są kluczowymi celami programu. Studenci rozwijają swoje umiejętności artystyczne i zawodowe w ramach własnych projektów i praktyk. Uniwersytet znajduje się w obszarze metropolitalnym Helsinek. Nasza jednostka jest siedzibą Helsińskiej Szkoły i międzynarodowej konferencji badawczej Helsinki Photomedia.Cel edukacjiWyniki treści:Student wzmacnia umiejętności ekspresji, wizję artystyczną i kompetencje zawodowe.Student zyskuje głębokie zrozumienie dziedziny fotografii i umiejętności powiązania z nią swoich działań.Absolwenci programu magisterskiego w fotografii zrozumieć wiele różnych zastosowań i specjalnych cech fotografii i pracy z medium w sposób profesjonalny.Wyniki umiejętności:Student wytwarza technicznie i koncepcyjnie wysokiej jakości ekspresję fotograficzną.Student potrafi korzystać z różnych procesów i platform publikacji fotografii.Student potrafi łączyć się na poziomie krajowym i międzynarodowym oraz prezentować swoje kompetencje innym aktorce w dziedzinie fotografii i sztuki wizualnej.Umiejętności akademickie:Student zna podstawy teorii fotografii.Potrafi pisać tekst akademicki i korzystać ze źródeł informacji.Zna trendy i metody w badaniach fotograficznych oraz, szerzej, w badaniach kultury wizualnej i związanych z nimi podstawach teoretycznych.... [-]