$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Stylizacja, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Stopień magistra jest podyplomowym programem studiów, który poszerza wiedzę uczniów w konkretnym obszarze studiów zawodowych. Program magisterski może trwać od jednego do trzech lat, w zależności od dziedziny kariery i szkoły. Czym jest MA w stylizacji? Stopień ten wprowadza studentów w szereg czynników związanych z tworzeniem marki mody i zarządzaniem nią. Studenci zapoznają s… Czytaj więcej

Stopień magistra jest podyplomowym programem studiów, który poszerza wiedzę uczniów w konkretnym obszarze studiów zawodowych. Program magisterski może trwać od jednego do trzech lat, w zależności od dziedziny kariery i szkoły.

Czym jest MA w stylizacji? Stopień ten wprowadza studentów w szereg czynników związanych z tworzeniem marki mody i zarządzaniem nią. Studenci zapoznają się z wieloma aspektami stylizacji, aby odpowiednio komunikować wartości marki i estetykę na rynku mody. Podczas gdy każdy program będzie się różnić, przykłady tematów kursu mogą obejmować kierowanie sztuką i stylizację, ustalanie trendów, fotografowanie, markę i komunikację w modzie, teorię kolorów, historię mody i Photoshop. Oprócz zajęć studenci będą współpracować z dyrektorami pokazów, projektantami i sprzedawcami detalicznymi, a także będą pracować nad projektami takimi jak sesje zdjęciowe i tworzenie książki look.

Master in Styling przygotowuje studentów do różnych możliwości związanych z modą i pozwala im pracować na wielu stanowiskach w skali międzynarodowej. Studenci doskonalą swoją kreatywność i umiejętność krytycznego myślenia podczas pracy z odnoszącymi sukcesy profesjonalistami, co pomaga im znaleźć pracę na konkurencyjnym polu.

Istnieją instytucje modowe na całym świecie, które oferują programy magisterskie w zakresie stylizacji. Ponieważ programy różnią się, koszty również ulegną znacznym wahaniom. Po zawężeniu wyborów najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio ze szkołą, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać po czesnym i innych kosztach.

Zdobycie tytułu magistra Stylizacji sprawia, że ​​absolwenci osiągają sukces w wielu rolach zawodowych. Mogą to być: dyrektor artystyczny, redaktor mody, stylista do produkcji audiowizualnej, konsultant ds. Wizerunku, koordynator ds. Komunikacji w modzie, wizualny merchandiser i stylista mody. Pracodawcy mogą obejmować agencje reklamowe, magazyny o modzie, telewizję i celebrytów.

Szybko i łatwo można znaleźć idealny program do stylizacji. Zapoznaj się z naszą internetową bazą danych, aby znaleźć właściwą szkołę. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Conde Nast College
Londyn, Wielka Brytania

MA Fashion Styling to wyjątkowy program ukierunkowany na branżę, który pozwala uczniom poznać stylizację mody, produkcję i tworzenie wizerunku. Opierając się na wiedzy i doświ ... +

MA Fashion Styling to wyjątkowy program ukierunkowany na branżę, który pozwala uczniom poznać stylizację mody, produkcję i tworzenie wizerunku. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu Condé Nast, kurs jest podzielony na nauczane treści akademickie, warsztaty praktyczne i techniczne, niezależne badania, a także kursy mistrzowskie prowadzone przez wiodących profesjonalistów z branży w zakresie odkrywania kreatywnych, komercyjnych i krytycznych wymiarów stylizacji w kontekście druku, cyfrowe i empiryczne media modowe. -
MA
Studia dzienne
Język angielski
25 Sie 2023
Ośrodek kształcenia