MASTERSTUDIES

Zaoczne Studia zawodowe Oceanii - Studia zawodowe programów Studia zawodowe w Oceanii

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Ci, którzy prowadzą studia zawodowe często uważają, że taki program jest doskonałym sposobem na przygotowanie się do kariery po ukończeniu studiów. Tematyka tych kursów może obejmować informacje specyficzne dla branży, ogólne zasady zawodowe lub ważne umiejętności, takie jak przywództwo.

W związku z wieloma krajami w Oceanii, uroczystości pracy i przepisów o pozwolenia na pracę są bardzo zróżnicowane, z danymi na temat możliwości w niektórych krajach jest ograniczona. Australia i Nowa Zelandia są najbardziej zaawansowane kraje w okolicy.

Zaoczne Studia zawodowe Oceanii - Weź Studia zawodowe Oceanii. Wszystkie Zaoczne Studia zawodowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia zawodowe, Oceanii Filter

Master of Arts (Research) in Humanities and Social Sciences

University of Technology Sydney
MA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Master of Arts (Research) in Humanities and Social Sciences provides an opportunity for graduates to develop their research skills, deepen their knowledge in an area of th ...

Czytaj więcej