MASTERSTUDIES

Zaoczne Studia zawodowe Grecja - programów Studia zawodowe Grecja Studia zawodowe

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Program studiów zawodowych jest doskonałym wyborem edukacyjnym dla każdego, kto jest zainteresowany realizacją satysfakcjonującej kariery po wyjeździe z edukacji wyższej. Ten typ programu ma na celu uczyć studentów, niezależnie od tego, co muszą wiedzieć o wprowadzaniu i następstwie w miejscu pracy.

Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze możliwości do prowadzenia wyższy poziom edukacji jest. Graniczy z Albanią, Macedonią, Bułgarią i Turcją, Grecja to perła turystyczna z jednego z world 's fantastycznych plaż.

Zaoczne MA Grecja - Weź Zaoczne MA Grecja. Wszystkie Zaoczne MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia zawodowe, Grecja Filter

Magister sztuki, prawa i ekonomii

International Hellenic University (IHU)
MA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
14 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister sztuki, Prawa i Gospodarki ma na celu odkrywanie i podkreślając funkcjonalny współzależność sztuki, prawa i gospodarki. Szczególny nacisk zostanie położony na prawnyc ...

Czytaj więcej