MASTERSTUDIES

Zaoczne Studia zawodowe Saloniki - programów Studia zawodowe Saloniki Studia zawodowe , Saloniki

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Termin "studia zawodowe" jest używany w odniesieniu do programów akademickich, które mają zapewnić jak największe przygotowanie do pracy. Studenci mogą poznać konkretną branżę lub ogólne pojęcia zawodowe, a także ważne umiejętności zawodowe.

Grecja opracowała swój system edukacji w szkolnictwie wyższym na szczycie. Ponad 40% wszystkich Greków mieszka w Atenach i jest tam również, gdzie najlepsze możliwości do prowadzenia wyższy poziom edukacji jest. Graniczy z Albanią, Macedonią, Bułgarią i Turcją, Grecja to perła turystyczna z jednego z world 's fantastycznych plaż.

Miasto Saloniki to drugie co do wielkości w kraju i do domu więcej niż 790.000 mieszkańców. Jest to jeden z najważniejszych greckich ośrodków handlowych i odgrywa istotną rolę w ogólnej gospodarki. Odbywają się największą w kraju uczelni wśród innych instytucji.

Zaoczne Studia zawodowe Saloniki - Weź Studia zawodowe Saloniki. Wszystkie Studia zawodowe program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Studia zawodowe, Saloniki Filter

Magister sztuki, prawa i ekonomii

International Hellenic University (IHU)
MA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
14 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Magister sztuki, Prawa i Gospodarki ma na celu odkrywanie i podkreślając funkcjonalny współzależność sztuki, prawa i gospodarki. Szczególny nacisk zostanie położony na prawnyc ...

Czytaj więcej