MASTERSTUDIES

Zaoczne Studia zawodowe Australia - programów Studia zawodowe Australia Studia zawodowe

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Program studiów zawodowych jest doskonałym wyborem edukacyjnym dla każdego, kto jest zainteresowany realizacją satysfakcjonującej kariery po wyjeździe z edukacji wyższej. Ten typ programu ma na celu uczyć studentów, niezależnie od tego, co muszą wiedzieć o wprowadzaniu i następstwie w miejscu pracy.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Zaoczne MA Australia - Weź Zaoczne MA Australia. Wszystkie Zaoczne MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Studia zawodowe, Australia Filter

Master of Arts (Research) in Humanities and Social Sciences

University of Technology Sydney
MA
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The Master of Arts (Research) in Humanities and Social Sciences provides an opportunity for graduates to develop their research skills, deepen their knowledge in an area of th ...

Czytaj więcej