Filter
Magister nauk humanistycznych
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Nauka o żywności i napojach Europie - Nauka o żywności i napojach programów Nauka o żywności i napojach w Europie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Europa jest szóstym co do wielkości kontynent i obejmuje 47 krajów i różnorodnych zależności, wyspy i terytoria. Graniczy z Morza Śródziemnego na południu Azji na wschód, i na Oceanie Atlantyckim na Zachód.

Nauka o żywności i napojach Europie - Weź Nauka o żywności i napojach Europie. Wszystkie Nauka o żywności i napojach i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Nauka o żywności i napojach, Europie

The American University of Rome

Magister Nauk jedzenie jest interdyscyplinarny program, który ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności na temat obecnej sytuacji i wydarzeń wokół zrównoważonej produ ... [+]

Magister Nauk jedzenie jest interdyscyplinarny program, który ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności na temat obecnej sytuacji i wydarzeń wokół zrównoważonej produkcji i konsumpcji żywności, bardziej ogólnie, w jaki sposób możemy wpływać na ziemskie zasoby z naszego wyboru żywności. Skupi się na międzynarodowych wymiarach, ale także o tym, jak polityka i związane są sformułowane ramy regulacyjne i realizowanych na poziomie regionalnym, krajowym i niższego szczebla przez sektory publiczne i non-profit, a także w przemyśle spożywczym.

Program oferuje studentom możliwość skupić się na ścieżce w oparciu o profesjonalnej więcej, w zależności od ich aspiracji zawodowych lub ścieżki opartej na badaniach, jeśli chcą prowadzić badania w Ph.D. poziom.... [-]

Włochy Rzym
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UWL University of West London

Ta podyplomowa nagroda w branży spożywczej została zaprojektowana z myślą o absolwentach, którzy są wyjątkowo dobrze wyposażeni w umiejętności i kompetencje niezbędne do ... [+]

Przegląd

Przemysł spożywczy i hotelarski doświadczył ogromnego wzrostu i odporności w XXI wieku, a zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników stale rośnie. MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa) również odnotowały znaczny rozwój pomimo spowolnienia gospodarczego.

Ta podyplomowa nagroda w branży spożywczej została zaprojektowana z myślą o absolwentach, którzy są wyjątkowo dobrze wyposażeni w umiejętności i kompetencje niezbędne do projektowania, zarządzania i kierowania rozwojem w branży spożywczej.

Otrzymasz zarówno spójny program studiów akademickich, jak i dogłębne doświadczenie edukacyjne, koncentrujące się na roli menedżera i kwestii związanych z zarządzaniem w międzynarodowym przemyśle spożywczym, sektorach usług gastronomicznych, hotelarstwie i eksploracji nowatorskich badań nad żywnością. .... [-]
Wielka Brytania Londyn
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku