Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Studia językowe Programy, Wyszukaj najlepszy Studia językowe programy tutaj! - Studia językowe

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Kształcenie na odległość Studia językowe Programy: Szukaj tutaj programów Studia językowe . Wszystkie szkoły i Kształcenie na odległość informacje Studia językowe directely, zaoszczędzić czas i kontakt Studia językowe przyjęć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Studia językowe, Kształcenie na odległość

Horizons University

Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy już opanować język francuski i chcesz wziąć ich doświadczenia i wiedzy o krok dalej. Wprowadzenie i zaawansowanych roz ... [+]

MA w języku francuskim Języka i Kultury

&nbsp

Program ten przeznaczony jest dla studentów, którzy już opanować język francuski i chcesz wziąć ich doświadczenia i wiedzy o krok dalej. Wprowadzenie i zaawansowanych rozpiętość kursów obejmie językowe i kulturowe.

&nbsp

Uczestnicy zdobędą dogłębną znajomość francuskiego środowiska, poprawy ich pisania i ustnej umiejętności i nauczyć się rozwijać pewnie i skutecznie w profesjonalnym środowisku francuskim.

Czas trwania

1 rok

&nbsp

Warunki przyjęcia na studia

Każdy oczywiście równoważne licencjat. Język

Francuski

... [-]
Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
1 znajdź program juris doctor
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Birmingham - College of Arts and Law

Nasz innowacyjny produkt MA jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć lub rozwijać karierę jako profesjonalni tłumacze. Podstawą programu jest praktyka tłumaczenia, a t ... [+]

Nasz innowacyjny produkt MA jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć lub rozwijać karierę jako profesjonalni tłumacze. Podstawą programu jest praktyka tłumaczenia, a ty będziesz podejmował obszerne praktyczne i specjalistyczne tłumaczenia w języku arabskim, katalońskim, chińskim, francuskim, niemieckim, greckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim lub rosyjskim.

Program oferuje szkolenia w zakresie najnowocześniejszych technologii tłumaczeniowych oraz możliwość studiowania innego języka obcego na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. Od września 2017 r. Oferujemy również moduł opcjonalny w tłumaczeniu na język angielski i chiński.... [-]

Wielka Brytania Birmingham
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku