$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia humanistyczne Lozanna - programów Studia humanistyczne Lozanna Studia humanistyczne, Lozanna

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany. Nauk humanistycznych i społecznych jest idealnym obszarem badań dla studentów, którzy chcą nauczyć się ogromną różnorodno… Czytaj więcej

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Nauk humanistycznych i społecznych jest idealnym obszarem badań dla studentów, którzy chcą nauczyć się ogromną różnorodność umiejętności, które mogą przygotowywać ich do niespotykanej swobody, jeśli chodzi o wybór, które przemysł chcieliby pracować.

Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska oficjalnie jest federacją składającą się z 26 kantonów, z Berna jako siedziba władz federalnych. Niezależność Szwajcaria 's i neutralność dawna uhonorowany przez największych potęg europejskich. Szwajcaria jest spokojna, dostatniego i stabilnego nowoczesnej gospodarki rynkowej z niskim bezrobociem.

Lausanne jest znane na całym świecie za ich muzeów stosowane i Sztuk Pięknych i ośmiu bibliotek dużych, ale również dla edukacji światowej klasy. Wszystkie dziedziny nauki są objęte, i można się czegoś nauczyć od biznesu i ekonomii, do sportu, medycyny i techniki.

Studia humanistyczne Lozanna - Weź MA Lozanna. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Szwajcarii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Lausanne Faculty of Theology and Religious Studies
Lozanna, Szwajcaria

Ten 120-kredytowy kurs magisterski, oferowany wspólnie przez Wydział Sztuki, Wydział Nauk Społecznych i Politycznych oraz Wydział Teologii i Nauk o Religiach, oferuje interdys ... +

Ten 120-kredytowy kurs magisterski, oferowany wspólnie przez Wydział Sztuki, Wydział Nauk Społecznych i Politycznych oraz Wydział Teologii i Nauk o Religiach, oferuje interdyscyplinarne podejście do wiedzy teoretycznej i metodologicznej, mające na celu rozwinięcie świadomego i krytycznego spojrzenia na wykorzystania technologii cyfrowych i dyskursu z nimi związanego oraz umiejętności informatycznych odpowiadających potrzebom nauk humanistycznych i społecznych. Wiedza i know-how zdobyte na kursie zawiera refleksję nad problematyką kultur cyfrowych w Pathway dyscyplinarnej. -
MA
Francuski
Lut 2022
Ośrodek kształcenia