$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia humanistyczne Tokio - programów Studia humanistyczne Tokio Studia humanistyczne, Tokio

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć. Jeśli student chce stać się społecznym pracowników, pedagog lub dowolny karierę udziałem dużych umiejętności artystyczne, humanistyczne i społec… Czytaj więcej

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Jeśli student chce stać się społecznym pracowników, pedagog lub dowolny karierę udziałem dużych umiejętności artystyczne, humanistyczne i społeczne mogą być poprawny obszar badań. To pole prezentuje szeroki wachlarz klas, które uczą uczestnikom różnorodne umiejętności, które są cenne w wielu gałęziach przemysłu.

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Tokio jest miastem Japonii kapitałem. To miejsce na pewno jest jednym z najdroższych miast świata. Ponadto, Tokyo jest również znany z dobrych uczelni jakości, takich jak University of Tokyo i Waseda University.

Studia humanistyczne Tokio - Weź MA Tokio. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Japonii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
European College for Liberal Studies
Tokio, Japonia +8 Więcej

MA - Master of Arts in Global Studies (60 punktów)

MA - Master of Arts in Global Studies (60 punktów) -
MA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
9 - 12 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Rikkyo University
Toshima City, Japonia

Graduate School of Christian Studies została utworzona w kwietniu 2009 r., aby znacznie rozszerzyć program Graduate School of Arts w zakresie teologii systematycznej. Chrześci ... +

Graduate School of Christian Studies została utworzona w kwietniu 2009 r., aby znacznie rozszerzyć program Graduate School of Arts w zakresie teologii systematycznej. Chrześcijaństwo na Rikkyo University dziedziczy tradycje Kościoła anglikańskiego, ale Graduate School of Christian Studies nie ogranicza się do konkretnych wyznań czy wyznań, zamiast zająć stanowisko ekumeniczne z naciskiem na akademicką, wieloaspektową analizę i badanie spraw związanych z chrześcijaństwem . Cechą wyróżniającą ten program jest to, że oprócz tradycyjnych podejść akademickich, takich jak studia biblijne, archeologia biblijna, historia Kościoła, teologia systematyczna, religioznawstwo oraz historia muzyki i sztuki chrześcijańskiej, istnieje również wiele praktycznych przedmiotów umiejętności, w których studenci mogą angażować się w studia terenowe i naukę służby lub muzykę kościelną, takie jak gra na organach i dyrygentura chóralna. W ten sposób dążymy do studiowania chrześcijaństwa w kontakcie z realnym społeczeństwem, a nie tylko w salach uniwersyteckich czy seminaryjnych. Graduate School of Christian Studies odgrywa ważną rolę na Rikkyo University jako centrum badań i edukacji, które odnosi się do naszych zasad założycielskich i ma dwunastu pełnoetatowych członków wydziału zapewniających wskazówki badawcze. Poprzez rzetelne badania i pełną pasji edukację badamy możliwości studiów chrześcijańskich XXI wieku jako dziedziny, która odpowiada na potrzeby współczesnego społeczeństwa. Świadomi areny globalnej, dążymy do przekształcenia Centrum Studiów Chrześcijańskich w wiodącą instytucję badawczą Studiów Chrześcijańskich w Japonii i Azji Wschodniej. -
MA
Język japoński
Kwi 2022
Ośrodek kształcenia