Studia biznesowe Missouri, MO - programów Studia biznesowe Missouri, MO Studia biznesowe, Missouri, MO

Studia biznesowe Missouri, MO - programów Studia biznesowe Missouri, MO Studia biznesowe, Missouri, MO

Studia biznesowe

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Studia biznesowe zapewniają fundamentalne nauki dla studentów, którzy chcą pracować w jakimś charakterze działalności. Dostępne na uniwersytetach iw szkołach biznesu na całym świecie, studenci będą uczyć się podstaw biznesu, takich jak finanse i zarządzanie. 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Missouri jest stanem USA, który położony jest w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych. Miasto jest nazwany jako "show me państwa". Około 2000 dolarów stypendium na bazie odnawialnych zasługa oferowane jest przez różnych uczelni w prowincji. "

Studia biznesowe Missouri, MO - Weź MA Missouri, MO. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma Międzynarodowy Biznes

Webster University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone Saint Louis

Międzynarodowy program biznesowy ma na celu umożliwienie zbadania i zrozumienia złożoności i procesów zaangażowanych w międzynarodową społeczność biznesową. [+]

MA International Business

Międzynarodowy program biznesowy ma na celu umożliwienie zbadania i zrozumienia złożoności i procesów zaangażowanych w międzynarodową społeczność biznesową. Ćwiczenia stwarzają zagrożenie dla historycznych, prawnych, politycznych i ekonomicznych czynników, które są kluczowymi elementami badania tego zagadnienia. Zbadane są dynamiki prowadzenia działalności gospodarczej w kontekście międzynarodowym. Wybrani absolwenci tego programu będą mogli:

Wykazać się wiedzą podstawową w obszarach funkcjonalnych globalnego biznesu. Analizuj złożoność globalnych przedsiębiorstw. Zidentyfikuj aspekty kulturowe i wywnioskuj, w jaki sposób kultura wpływa na otoczenie biznesu w regionach globalnych. Zastosuj teorie administracyjne i kierownicze, odnosząc się do rozwiązywania problemów w globalnym kontekście biznesowym. Wybierz i zastosuj odpowiednie narzędzia ułatwiające handel międzynarodowy. Wybierz, wyjaśnij i zastosuj strategie i narzędzia do rozwiązywania złożonych problemów związanych z zarządzaniem globalnymi firmami. Wymagania dotyczące kursu Podpisany formularz zgłoszeniowy Dowód znajomości języka angielskiego:TOEFL: PBT 550 | IBT 80 IELTS: 6.5 Pearson: 53 Studia licencjackie Esej: 300-500 słówek esejów na wybrany przez Ciebie temat OR Curriculum Vitae (CV) Jeden list polecający Certyfikat Finansowy pokazujący $ Tytulat plus 16 000 dolarów Kopia strony identyfikatora paszportu Oficjalne wykazy uniwersyteckie / uniwersyteckie (dla studentów transferu) Niektóre programy mają dodatkowe wymagania dotyczące wpisu. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim doradcą. [-]