Studia biznesowe Hiszpania - programów Studia biznesowe Hiszpania Studia biznesowe

Studia biznesowe Hiszpania - programów Studia biznesowe Hiszpania Studia biznesowe

Studia biznesowe

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Studia biznesowe to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak przedsiębiorstwa są prowadzone. Kursy mogą obejmować bardziej ogólne tematy lub bardziej szczegółowych te pomóc w przygotowaniu studentów do konkretnego kariery.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia biznesowe Hiszpania - Weź Studia biznesowe Hiszpania. Wszystkie Studia biznesowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

MA International Business Management

Marbella International University Centre
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat October 2018 Hiszpania Marbella

Opracowanie dogłębnej wiedzy biznesu. Naucz się myśleć i działać jak międzynarodowego menedżera. [+]

Opracowanie dogłębnej wiedzy biznesu. Naucz się myśleć i działać jak międzynarodowego menedżera.

Kluczowe Dyscypliny kryty:

Metodologia badań Społecznej

kandydatów, którzy wcześniej nie studiowali w angielskiej szkole lub kraju.Testy i minimalne wyniki przyjmujemy to: IELTS 7

[-]

Magister zarządzania strategicznego w globalnej komunikacji

Blanquerna - Universitat Ramon Llull
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Hiszpania Barcelona

Ten Masters Degree jest pierwszym tego rodzaju w Europie. Program daje studentom możliwość studiowania i rozumienia zasad zarządzania komunikacją właściwych firmom i organizacjom działającym na arenie międzynarodowej, z naciskiem na skuteczne zastosowanie strategicznych narzędzi komunikacji i public relations oraz public affairs. [+]

Ten Masters Degree jest pierwszym tego rodzaju w Europie. Program daje studentom możliwość studiowania i rozumienia zasad zarządzania komunikacją właściwych firmom i organizacjom działającym na arenie międzynarodowej, z naciskiem na skuteczne zastosowanie strategicznych narzędzi komunikacji i public relations oraz public affairs.

Kurs jest prowadzony wyłącznie w języku angielskim, z wydziałem renomowanych nauczycieli dzielonych z USA, Wielkiej Brytanii i reszty Europy. Treść programu odpowiada na rosnące zapotrzebowanie sektora globalnego. Mistrz gromadzi tendencje wyznaczone przez wiodące agencje komunikacji i public relations oraz firmy konsultingowe na całym świecie, a także reaguje na potrzeby dużych międzynarodowych korporacji, które wymagają globalnych projektów komunikacyjnych, ale które mają zarówno tożsamość, jak i lokalne korzenie.... [-]