Filter
Magister nauk humanistycznych
Hiszpania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia biznesowe Hiszpania - programów Studia biznesowe Hiszpania Studia biznesowe

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Studia biznesowe to obszar akademicki studiów, który zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w dziedzinie biznesu. Badania mogą składać się z finansów, rachunkowości, ekonomii, badaniach organizacyjnych, etyki biznesu i marketingu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Studia biznesowe Hiszpania - Weź Studia biznesowe Hiszpania. Wszystkie Studia biznesowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia biznesowe, Hiszpania

Blanquerna - Universitat Ramon Llull

Ten Masters Degree jest pierwszym tego rodzaju w Europie. Program daje studentom możliwość studiowania i rozumienia zasad zarządzania komunikacją właściwych firmom i orga ... [+]

Ten Masters Degree jest pierwszym tego rodzaju w Europie. Program daje studentom możliwość studiowania i rozumienia zasad zarządzania komunikacją właściwych firmom i organizacjom działającym na arenie międzynarodowej, z naciskiem na skuteczne zastosowanie strategicznych narzędzi komunikacji i public relations oraz public affairs.

Kurs jest prowadzony wyłącznie w języku angielskim, z wydziałem renomowanych nauczycieli dzielonych z USA, Wielkiej Brytanii i reszty Europy. Treść programu odpowiada na rosnące zapotrzebowanie sektora globalnego. Mistrz gromadzi tendencje wyznaczone przez wiodące agencje komunikacji i public relations oraz firmy konsultingowe na całym świecie, a także reaguje na potrzeby dużych międzynarodowych korporacji, które wymagają globalnych projektów komunikacyjnych, ale które mają zarówno tożsamość, jak i lokalne korzenie.... [-]

Hiszpania Barcelona
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku