Filter
Magister nauk humanistycznych
Finlandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia biznesowe Finlandia - programów Studia biznesowe Finlandia Studia biznesowe

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Studia biznesowe to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak przedsiębiorstwa są prowadzone. Kursy mogą obejmować bardziej ogólne tematy lub bardziej szczegółowych te pomóc w przygotowaniu studentów do konkretnego kariery.

Finlandia, oficjalnie Republika Finlandii, jest Nordic kraj położony w Fennoskandyjskie regionie Europy Północnej.

Studia biznesowe Finlandia - Weź Studia biznesowe Finlandia. Wszystkie Studia biznesowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in Studia biznesowe, Finlandia

University of Turku

Program studiów magisterskich w zakresie studiów terminowych zapewnia kompleksową, multidyscyplinarną i praktyczną edukację w zakresie studiów przyszłościowych. Jego cele ... [+]

masters.utu.fi

Program studiów magisterskich na kierunku Futures

Czy będziesz następnym ekspertem przyszłości?

Program studiów magisterskich w zakresie studiów terminowych zapewnia kompleksową, multidyscyplinarną i praktyczną edukację w zakresie studiów przyszłościowych. Jego celem jest kształcenie ekspertów ds. Foresight, którzy pomagają organizacjom wykorzystać przyszłe możliwości i uniknąć niepotrzebnego ryzyka.

Program zawiera wiele prób, studiów przypadku i doświadczeń z życia wziętych z używania metodologii foresight. Obejmują one metody ilościowe i jakościowe, a także innowacyjne i kreatywne techniki projektowania przyszłości.

... [-]
Finlandia Turku
August 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku