close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Statystyka, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Master of Arts to dyplom ukończenia studiów, który obejmuje kilkuletnie studia w danej dziedzinie akademickiej. Ta ścieżka studiów jest dla studentów okazją do specjalizacji w wybranym przez siebie obszarze, przygotowania do kariery zawodowej lub do studiów na wyższym poziomie. Co to jest MA w statystyce? Statystyka to badanie, w jaki sposób można skutecznie gromadzić, analizować i… Czytaj więcej

Master of Arts to dyplom ukończenia studiów, który obejmuje kilkuletnie studia w danej dziedzinie akademickiej. Ta ścieżka studiów jest dla studentów okazją do specjalizacji w wybranym przez siebie obszarze, przygotowania do kariery zawodowej lub do studiów na wyższym poziomie.

Co to jest MA w statystyce? Statystyka to badanie, w jaki sposób można skutecznie gromadzić, analizować i prezentować dane. W ramach wymaganej pracy zespołowej uczniowie otrzymują zaawansowaną instrukcję z zakresu teorii statystycznej, problemy z zakresu statystyki i matematyki. Jako kolejny ważny element programu nauczania, studenci są zwykle zobowiązani do ukończenia co najmniej jednego niezależnego projektu badawczego, w którym stosują swoje umiejętności statystyczne i uczenie się.

Ta szansa na ćwiczenie i wykorzystanie tej nauki jest jedną z kluczowych zalet tej ścieżki nauki. Daje to uczniom możliwość zrozumienia, jakie kariery naprawdę angażują, i lepszego zrozumienia, jakie badania najbardziej ich interesują.

Program Master statystyk będzie się różnić kosztem od szkoły do ​​szkoły. Każdy program wiąże się z różnymi kosztami czesnego i opłatami za rejestrację. Skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym, aby uzyskać więcej informacji na temat kosztów programu.

Ten stopień może wyposażyć absolwentów do pracy zawodowej w wielu dziedzinach. Analiza statystyczna i zarządzanie informacjami to bardzo ważne elementy biznesu, badań naukowych i nauk politycznych. Ponieważ statystyki mogą być stosowane do tak szerokiego zakresu przedmiotów, absolwenci mają szczęśliwą możliwość wyboru rodzaju badań, które chcą realizować. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w pracy w klasie, absolwenci tych programów mogą pracować jako naukowcy, zbieracze danych lub konsultanci.

Studenci, którzy są gotowi ubiegać się o przyjęcie do programu magisterskiego w dziedzinie statystyki, proszeni są o skorzystanie z naszej bazy danych szkół z możliwością wyszukiwania. Dzięki temu mogą znaleźć program najlepiej dostosowany do ich celów zawodowych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Haifa, International School
Hajfa, Izrael

Program International Master of Arts w dziedzinie statystyki na Uniwersytecie w Hajfie w Izraelu poświęcony jest zapewnieniu rygorystycznej, nowoczesnej i aktualnej edukacji w ... +

Program International Master of Arts w dziedzinie statystyki na Uniwersytecie w Hajfie w Izraelu poświęcony jest zapewnieniu rygorystycznej, nowoczesnej i aktualnej edukacji w dziedzinie statystyki. -
MA
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami