MA Belgrad - programy MA Belgrad - MA Belgrad

MA Belgrad - programy MA Belgrad - MA Belgrad

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Serbia (serbski: Србија, Srbija) to kraj położony na Bałkanach, w Europie Południowej. Latem turyści kochają spędzać czas w Belgradzie i cieszyć się charakter wielu parków narodowych w całym kraju. Większość europejskich obywatele nie potrzebują wizy, aby wjechać Serbię.

Jest największym miastem, Belgrad jest stolicą Serbii. Jest to także jeden z największych w Europie Południowo-Wschodniej i liczy, że jest blisko ludzi 2million. To jest metropolią, która ma fascynującą nocnego, wielką kulturę i architekturę.

MA Belgrad - Weź MA Belgrad. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Prawa

John Naisbitt University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Serbia Belgrad

Ten program badań stanowi kontynuację kształcenia studentów z akredytowanych programów studiów licencjackich studiów w prawa i bezpieczeństwa i Administracji Publicznej. [+]

Ten program badań stanowi kontynuację kształcenia studentów z akredytowanych programów studiów licencjackich studiów Prawa i Bezpieczeństwa i Administracji Publicznej.

Stopień (tytuł naukowy)

Master of Arts w ustawie

Zapisy

Kandydaci mogą ubiegać się do studiów magisterskich otrzymało tytuł licencjata na Wydziale Prawa i byłego Wydziału Administracji Publicznej, a także studentów, którzy otrzymali stopień licencjata z: - wydziałach prawa, administracji publicznej, polityka-prawa i prawa badania -Business, - Wydziały bezpieczeństwa, - Wydziały nauk Politycznych - Wydział Bezpieczeństwa w Pracy, - Military Academy - Akademia policyjna lub inne podobne wydziały ze studiów przez cztery lata (240 ECTS) z Serbii i za granicą, w tym studentów, którzy ukończyło specjalistycznych studiów zawodowych na podobnych wydziałów nauk społeczno-humanistycznych, ponieważ istnieje potrzeba uznania egzaminów.... [-]


Magister Sztuki I Wzornictwa

John Naisbitt University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Serbia Belgrad

Głównym celem Master of Arts and Design programu studiów na Wydziale Sztuki i Projektowania, jest rozwój wiedzy, wdrażanie i rozwój umiejętności artystycznych uczniów poprzez pracę Master. Z pomocą mentora, uczniowie rozwijają swoje umiejętności naukowe i artystyczne w formie wykładów, warsztatów, wyjazdów studyjnych i różne prezentacje. [+]

Głównym celem Master of Arts and Design programu studiów na Wydziale Sztuki i Projektowania, jest rozwój wiedzy, wdrażanie i rozwój umiejętności artystycznych uczniów poprzez pracę Master. Z pomocą mentora, uczniowie rozwijają swoje umiejętności naukowe i artystyczne w formie wykładów, warsztatów, wyjazdów studyjnych i różne prezentacje.

Program studiów jest dwusemestralne interdyscyplinarny teoretyczna kontynuację studiów licencjackich na Wydziale Sztuki i Projektowania, skierowanej pozyskiwania niezbędnego wykształcenia dla głębszego zrozumienia postulatów i standardów w dziedzinie sztuki współczesnej i designu, a twórcze zjawiskiem, a ich wymiana poprzez kreatywność, zgodnie ze współczesnymi wymaganiami technologicznymi lub wizualnych rynku.... [-]


W Internecie Magister Nowego Projektu Multimedialnego

Belgrade Metropolitan University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Serbia Belgrad

Jeden rok / 60 ECTS, oferowane w tej klasie tylko [+]

Kursy projektowania nowych mediów

Jeden rok / 60 ECTS, oferowane w tej klasie tylko

Kursy (8 ECTS każdy): Instalacja AD426 Interaktywne i wizualne Interwencje kosmiczne AD441 Film i Video Komponowanie AD521 Programowanie Visual Arts Elekcyjny AD535 Projektowanie unikalnych użytkowników Experience AD446 Kreatywność Aplikacji mobilnej Mgr Thesis (12 ECTS) Przedmioty do wyboru (8 ECTS każdy):

Planowa 1: Jeden z następujących przedmiotów:

AD527 Modelowanie 3D i animacji AD531 wideo w nowych mediach AD450 Dramaturgia krótki film i tworzy animowane [-]