Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy School Counseling, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Tytuł magistra jest ostatecznym wynikiem lat studiów w programie dla absolwentów, który kończy się tytułem licencjata. Może kwalifikować absolwentów jako ekspertów w wybranej przez nich dziedzinie studiów i umożliwić im osiągnięcie wyższego stopnia, jeśli sobie tego życzą.

Co to jest MA w poradnictwie szkolnym? Jest to stopień, który może zapewnić absolwentom programów niezbędne umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w zakresie doradztwa. Absolwenci powinni umieć skutecznie diagnozować i leczyć pacjentów w środowisku szkolnym o różnych problemach ze zdrowiem psychicznym, rozpoznawać potencjalne obszary, w których ktoś może potrzebować pomocy i udzielać wskazówek w razie potrzeby. Zajęcia, które mogą być wymagane w tym programie, obejmują doradztwo rozwojowe, poradnictwo grupowe, studia policealne i doradztwo zawodowe, umiejętności doradcze, różnorodność społeczną i kulturową oraz dzieci i młodzież w systemach szkolnych i rodzinnych.

Stopień doradztwa szkolnego powinien zapewnić absolwentom umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w zakresie doradztwa. Większość absolwentów ma bardzo skuteczne umiejętności słuchania, komunikacji, analizy i przywództwa. Umiejętności te mogą dać im przewagę w poszukiwaniu pracy.

Koszty programu związane z ukończeniem studiów magisterskich różnią się w zależności od dziedziny nauki, lokalizacji szkoły i zaangażowania czasu studenta. Uczniowie powinni skontaktować się ze swoją szkołą zainteresowania, aby lepiej zrozumieć koszty.

Ci, którzy ukończyli studia magisterskie w zakresie poradnictwa szkolnego, powinni mieć możliwość znalezienia pracy w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich w miejscach publicznych i prywatnych. Absolwenci mogą również znaleźć pracę w szkolnictwie wyższym. Możliwymi wyborami do kariery są: doradca szkolny, doradca zawodowy, kierownik kliniczny, wychowawca społeczności lub prywatne doradztwo. Z czasem spędzonym na pracy i dodatkowym certyfikatem absolwenci nie powinni mieć problemu z awansowaniem na wyższe stanowiska płacowe, szczególnie jeśli zdecydują się pracować w prywatnej praktyce lub w roli doradcy wyższego szczebla.

Studenci mogą znaleźć internetowe programy doradztwa szkolnego na uniwersytetach, które mają im pomóc, jeśli mieszkają na obszarach wiejskich i nie mogą dojeżdżać do pracy. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z School Counseling

Kean University

Master of Arts w doradztwie: Szkoła Doradztwo i opcja LPC zapewni studentom zajęć wymaganej przez Departament Edukacji w New Jersey w celu uzyskania świadectwa doradczej ... [+]

Mistrz 60 kredytowej Pięknych w Doradztwo: Doradztwo i szkole Program LPC zapewni studentom z zajęć wymaganej przez Departament Edukacji w New Jersey w celu uzyskania świadectwa doradczej szkoły na K -12 szkół, a także zajęć dla uczniów do niezbędnego spotkać licencjonowanego doradcy zawodowego (LPC) standardu 60 kredytowej. Jako LPC (bardziej prawdopodobne Licencjonowany Associate Pocieszyciela, ponieważ nie dysponuje wymaganą liczbę nadzorowanych godzin klinicznych) studenci będą mogli pracować w organizacjach społecznych, poradniach zdrowia psychicznego, i szpitale, prywatne centra zysku i praktyk poradnictwa podczas pracy w ramach Nadzór, aby zakończyć 4500 nadzorowanych godzin klinicznych.... [-]

Stany Zjednoczone New York Union
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Marymount University

Program Marymount University Poradnictwo Szkoła przygotowuje skutecznych profesjonalistów, którzy są kompetentni w wielu klinicznych, doradczych i administracyjnych ról n ... [+]

Doradztwo szkoła

&nbsp

Doradcy szkolne są kluczowymi członkami szkolnej edukacji ekipy rządzącej. Pomagają one stworzyć warunki do nauki i społecznego, który żywi uczniowie 'akademicki sukces i rozwój osobisty.

Program Marymount University Poradnictwo Szkoła przygotowuje skutecznych profesjonalistów, którzy są kompetentni w wielu klinicznych, doradczych i administracyjnych ról na elementarnym, w środku oraz wysoki poziom szkoły.

Program jest intensywny i praktyczny, łączący podstawy w zakresie poradnictwa teorii i metodologii badań z empirycznej nauki poprzez experieinces terenowych i staże w szkołach obszaru. Takie podejście daje profesjonalistą, który jest dobrze zorientowanych w teorii i praktyce, a kto wychodzi z programu z cennej wiedzy i gotowości w stymulowaniu atmosferze kolegialnej klasie.... [-]

Stany Zjednoczone Arlington
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Our Lady of the Lake University Online

Internetowy Master of Arts w Doradztwie Our Lady of the Lake University jest oparty na programie nauczania dostosowanym do standardów CACREP i oferuje trzy specjalizacje ... [+]

Zdobądź mistrzostwo w umiejętnościach potrzebnych do przeniesienia swojej kariery na wyższy poziom dzięki Internetowemu Mistrzowi Sztuki w Doradztwie Our Lady of the Lake University . Program zawiera program nauczania zgodny z normami Rady Akredytacji Doradztwa i Powiązanych Programów Edukacyjnych (CACREP) i oferuje trzy specjalizacje zawodowe:

Poradnictwo szkolne Pomóż uczniom w każdym wieku w maksymalnym wykorzystaniu swojej edukacji, oceniając i znajdując rozwiązania wspólnych problemów behawioralnych i edukacyjnych, promując zdrowie psychiczne i wdrażając skuteczne planowanie rozwoju kariery. Łączna liczba godzin kredytowych: 48Poradnictwo kliniczne dotyczące zdrowia psychicznego Pomóż klientom w każdym wieku i kulturze pokonać ich emocjonalne problemy zdrowotne jako psychologicznego doradcy zdrowia psychicznego w prywatnej praktyce, szpitalnych lub ambulatoryjnych agencjach, instytucjach rządowych i pozarządowych lub organizacjach społecznych. Łączna liczba godzin kredytowych: 60Poradnictwo rehabilitacji klinicznej Poprawa życia słabszych grup społecznych, takich jak osoby starsze, weterani, osoby cierpiące na przewlekłą chorobę i niepełnosprawność, a także odzyskiwanie uzależnionych, a także pomoc w połączeniu ich z nowymi możliwościami zatrudnienia i poprawie umiejętności zawodowych. Łączna liczba godzin kredytowych: 60Przygotuj się do certyfikacjiNasza specjalizacja Poradnictwo Szkolne przygotowuje Cię do ubiegania się o certyfikat Texas School Counselling oraz certyfikaty szkolne w wielu innych stanach. *Specjalizacje poradnictwa klinicznego w zakresie zdrowia psychicznego i rehabilitacji klinicznej przygotowują Cię do ubiegania się o staż w LPC i zapewniają wymagane 60 godzin kredytowych szkolenia i edukacji. *Specjalizacja Poradnictwa Rehabilitacji Klinicznej przygotowuje Cię również do ubiegania się o status Certyfikowanego Doradcy Rehabilitacyjnego (CRC).... [-]
Stany Zjednoczone San Antonio
September 2019
Zaoczne
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku