Programy School Counseling, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Programy School Counseling, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Tytuł magistra jest ostatecznym wynikiem lat studiów w programie dla absolwentów, który kończy się tytułem licencjata. Może kwalifikować absolwentów jako ekspertów w wybranej przez nich dziedzinie studiów i umożliwić im osiągnięcie wyższego stopnia, jeśli sobie tego życzą.

Co to jest MA w poradnictwie szkolnym? Jest to stopień, który może zapewnić absolwentom programów niezbędne umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w zakresie doradztwa. Absolwenci powinni umieć skutecznie diagnozować i leczyć pacjentów w środowisku szkolnym o różnych problemach ze zdrowiem psychicznym, rozpoznawać potencjalne obszary, w których ktoś może potrzebować pomocy i udzielać wskazówek w razie potrzeby. Zajęcia, które mogą być wymagane w tym programie, obejmują doradztwo rozwojowe, poradnictwo grupowe, studia policealne i doradztwo zawodowe, umiejętności doradcze, różnorodność społeczną i kulturową oraz dzieci i młodzież w systemach szkolnych i rodzinnych.

Stopień doradztwa szkolnego powinien zapewnić absolwentom umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w zakresie doradztwa. Większość absolwentów ma bardzo skuteczne umiejętności słuchania, komunikacji, analizy i przywództwa. Umiejętności te mogą dać im przewagę w poszukiwaniu pracy.

Koszty programu związane z ukończeniem studiów magisterskich różnią się w zależności od dziedziny nauki, lokalizacji szkoły i zaangażowania czasu studenta. Uczniowie powinni skontaktować się ze swoją szkołą zainteresowania, aby lepiej zrozumieć koszty.

Ci, którzy ukończyli studia magisterskie w zakresie poradnictwa szkolnego, powinni mieć możliwość znalezienia pracy w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich w miejscach publicznych i prywatnych. Absolwenci mogą również znaleźć pracę w szkolnictwie wyższym. Możliwymi wyborami do kariery są: doradca szkolny, doradca zawodowy, kierownik kliniczny, wychowawca społeczności lub prywatne doradztwo. Z czasem spędzonym na pracy i dodatkowym certyfikatem absolwenci nie powinni mieć problemu z awansowaniem na wyższe stanowiska płacowe, szczególnie jeśli zdecydują się pracować w prywatnej praktyce lub w roli doradcy wyższego szczebla.

Studenci mogą znaleźć internetowe programy doradztwa szkolnego na uniwersytetach, które mają im pomóc, jeśli mieszkają na obszarach wiejskich i nie mogą dojeżdżać do pracy. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej

Ma w doradztwie: poradnictwo szkolne i LPC kwalifikacje

Kean University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone New York Union + 1 więcej

Master of Arts w doradztwie: Szkoła Doradztwo i opcja LPC zapewni studentom zajęć wymaganej przez Departament Edukacji w New Jersey w celu uzyskania świadectwa doradczej szkoły na K -12 szkół, a także zajęć niezbędnych dla studentów na spotkanie 60 kredytowej licencji doradcy zawodowego (LPC) w standardzie. [+]

Mistrz 60 kredytowej Pięknych w Doradztwo: Doradztwo i szkole Program LPC zapewni studentom z zajęć wymaganej przez Departament Edukacji w New Jersey w celu uzyskania świadectwa doradczej szkoły na K -12 szkół, a także zajęć dla uczniów do niezbędnego spotkać licencjonowanego doradcy zawodowego (LPC) standardu 60 kredytowej. Jako LPC (bardziej prawdopodobne Licencjonowany Associate Pocieszyciela, ponieważ nie dysponuje wymaganą liczbę nadzorowanych godzin klinicznych) studenci będą mogli pracować w organizacjach społecznych, poradniach zdrowia psychicznego, i szpitale, prywatne centra zysku i praktyk poradnictwa podczas pracy w ramach Nadzór, aby zakończyć 4500 nadzorowanych godzin klinicznych.... [-]


poradnictwo szkolne (ma)

Marymount University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Program Marymount University Poradnictwo Szkoła przygotowuje skutecznych profesjonalistów, którzy są kompetentni w wielu klinicznych, doradczych i administracyjnych ról na elementarnym, w środku oraz wysoki poziom szkoły. [+]

Doradztwo szkoła

&nbsp

Doradcy szkolne są kluczowymi członkami szkolnej edukacji ekipy rządzącej. Pomagają one stworzyć warunki do nauki i społecznego, który żywi uczniowie 'akademicki sukces i rozwój osobisty.

Program Marymount University Poradnictwo Szkoła przygotowuje skutecznych profesjonalistów, którzy są kompetentni w wielu klinicznych, doradczych i administracyjnych ról na elementarnym, w środku oraz wysoki poziom szkoły.

Program jest intensywny i praktyczny, łączący podstawy w zakresie poradnictwa teorii i metodologii badań z empirycznej nauki poprzez experieinces terenowych i staże w szkołach obszaru. Takie podejście daje profesjonalistą, który jest dobrze zorientowanych w teorii i praktyce, a kto wychodzi z programu z cennej wiedzy i gotowości w stymulowaniu atmosferze kolegialnej klasie.... [-]