MA Cluj-Napoca - programy MA Cluj-Napoca - MA Cluj-Napoca

MA Cluj-Napoca - programy MA Cluj-Napoca - MA Cluj-Napoca

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Cluj-Napoca Miasto jest stolicą Okręg Kluż w Rumunii i 2 najbardziej zaludnionych po Bukareszcie. To jest obszar metropolitalny z populacją ponad 300.000 mieszkańców. Ma około 150 pre-uniwersyteckich placówek oświatowych.

MA Cluj-Napoca - Weź MA Cluj-Napoca. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Komunikacji Medialnej

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Rumunia Cluj-Napoca

MA w Komunikacji Medialnej w języku angielskim na FSPAC oferuje studentom lepsze zrozumienie technologii medialnych, wiadomości, produkcji, praktyk dystrybucji i recepcji i przygotowującym uczniów umiejętności niezbędne, aby stać konsultanci mediów, analityków mediów, naukowców, profesjonalnych specjalistów komunikacji, system on-line projektantów, menedżerów kampanii lub rzecznicy ... [+]

. MA w Komunikacji Medialnej w języku angielskim na FSPAC oferuje studentom lepsze zrozumienie technologii medialnych, wiadomości, produkcji, praktyk dystrybucji i recepcji i przygotowującym uczniów umiejętności niezbędne, aby stać konsultanci mediów, analityków mediów, naukowców, profesjonalnych specjalistów komunikacji, system on-line projektantów, menedżerów kampanii lub rzecznicy. Program oferuje kursy badawcze zorientowane, które podkreślają wykorzystania nowych narzędzi do gromadzenia danych i analiz, studiów projektowych, które zachęcają do pracy zespołowej oraz rozwoju kompetencji zawodowych, umiejętności zorientowane kursy koncentrujące się na produkcji nadawania i mediów cyfrowych, projektowanie stron internetowych i opowiadanie i kursy teoretyczne, które mają na celu contextualize komunikację, opisują ramy i omówić wkład różnych uczonych do teorii mediów. Program MA zachęca do rozwoju krytycznego myślenia, uczenia się od siebie i pracy zespołowej w kontekście wielokulturowym i interdyscyplinarnym Transylwanii ramach UBB jest. Uczniowie są zachęcani do wzięcia udziału w projektach badawczych Departamentu dziennikarstwa i mediów w swoich studiach - Studio TV, Radio Studio, redakcji czasopism, zdjęcie i laboratorium multimedialne. Czesne Czesne dla obywateli UE jest 3000 lei / rok. Czesne za spoza UE (self-sponsorowany) 4500 EUR / rok akademicki dla programów poziomie magisterskim, płatne z góry za okres 9 lub 10 miesięcy (w przypadku, gdy program obejmuje okres stażu). [-]