MA Sarańsk - programy MA Sarańsk - MA Sarańsk

MA Sarańsk - programy MA Sarańsk - MA Sarańsk

Magisterskie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

MA Sarańsk - Weź MA Sarańsk. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Językoznawstwa Angielskiego W Międzynarodowej Komunikacji Biznesowej

National research Ogarev Mordovia State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Rosja Sarańsk

Studia Master jest dostosowany do zapewnienia studentom odpowiedniej wiedzy metodologicznej, teoretycznych i eksperymentalnych aspektów procesu komunikacji w różnych sferach życia publicznego i biznesu. [+]

. Opis programu Program magistra ze specjalizacją w językach obcych w komunikacji międzynarodowej Biznesu na Wydziale Języków Obcych w Ogariew Mordovia State University ma na celu kształcenie studentów umiejętność budowania i utrzymywania relacji między organizacjami przedsiębiorców, firm i społeczeństwa. Jest on dostosowany do zapewnienia studentom odpowiedniej wiedzy metodologicznej, teoretycznych i eksperymentalnych badań aspektów procesu komunikacji w różnych sferach życia publicznego i biznesu. Odbiorcy stopniu będzie w stanie analizować lingwistyczne aspekty psycho-lingwistyczną intrapersonal, interpersonalnej i komunikacji biznesowej, jak również zasady mowy i praktyki Wystąpienia publiczne: zasady tworzenia teoretycznie organizowane teksty różnych gatunków; zasady teoretyczne i metody tłumaczenia różnego rodzaju dokumentacji biznesowej. Uczniowie uczą się przedmiotów teoretycznych w dziedzinie językoznawstwa i filologii, jak również zagadnienia teoretyczne i stosowane w komunikacji biznesowej. Będą one rozwijać umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, niezbędne do pracy międzynarodowego lub wspólnego kierownika biura firmy. Program obejmuje dyscypliny skierowane na studia niektóre dziedziny ekonomii i biznesu, w tym podstaw prawnych, logistyki, zarządzania międzynarodowego i dyscypliny wyboru zajęć fakultatywnych. Każdy student ma możliwość do tworzenia niezależnie plan zajęć fakultatywnych w zależności od potrzeb i zainteresowań zawodowych. Analiza praktycznych sytuacjach świadczących doświadczenia nabytego materiału jest zawarte w programie. Wyniki nauki Mistrz Lingwistyki jest zdolna do wykonywania działalności zawodowej w dziedzinie językoznawstwa, edukacji międzykulturowej komunikacji biznesowej. W centrum aktywności zawodowej magistra lingwistyki jest ogólne i Lingwistyki Stosowanej Teoria komunikacyjnych, języków obcych i kultur. Mistrz Lingwistyki jest przygotowany do pracy zawodowej (w tym naukowych) wymagającego silne umiejętności podstawowe i zawodowe. Mistrz Lingwistyki jest również przygotowany do działalności edukacyjnej w danym programie. Możliwości zawodowe Mistrz... [-]