MA West Sussex - programy MA West Sussex - MA West Sussex

MA West Sussex - programy MA West Sussex - MA West Sussex

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

MA West Sussex - Weź MA West Sussex. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuk Plastycznych

West Dean College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Wielka Brytania West Dean

Dwuletni program w pełnym wymiarze czasu studiów dostosowane do tych, którzy chcą skupić się na studia specjalistyczne praktyki. Pierwszy rok następujący Dyplom studiów podyplomowych [+]

. W stymulującym i wspierającego środowiska studentów specjalizujących się w malarstwie i rysunku, rzeźby, gobeliny i sztuki tekstylnej, lub zwiedzania interdyscyplinarnej praktyki. Studenci korzystają z hojnego studio przestrzeni, szerokiej gamy odwiedzających artystów i wykładowców, znakomite zaplecze warsztatowe, wysoko wykwalifikowanych techników, seminariów, warsztatów, ćwiczeń indywidualnych i grupowych, sesje krytycznych i samodzielnej badań. "Dowiedziałem się o: West Dean pocztą pantoflową, ale więcej osób, trzeba wiedzieć, że jest tutaj, ponieważ urządzenia są światowej klasy i przestrzenie studio są świetne w porównaniu do większości szkół w Londynie." Lotti Closs, studentka rzeźby MSZ "Najlepszą rzeczą jest tutaj, jest możliwość, aby rozwinąć swoje pomysły. Nie są ograniczone i mamy wolność do zakwestionowania siebie." Anne Alldread, Dyplom studiów podyplomowych i studentów Tkaniny Tekstylia "Miałem okazję do eksperymentowania z różnymi technikami i mój obraz został opracowany i rozszerzony znacznie." Pam Ibbotson, uczeń mgr Sztuki wizualne "W wyjątkowo wciągające środowisko studentów w pełnym wymiarze czasu mogą poświęcić swój czas na zwiedzanie i poszerzanie ich pracy. Nacisk Kolegium oparte na umiejętności podejmowania w kontekście współczesnej praktyce rzadko w edukacji artystycznej. " Dr David Stent, Sztuki wizualne Sztuki wizualne Leader Programu Alumni m.in. Eleanor Buffam, Mariella Baldwin, Steven Thompson, Emma Dexter, Des Kilfeather, Jayne Sandys-Renton, Pippa Blake, Tim Kent. mistrz sztuk plastycznych Dwuletni program w pełnym wymiarze czasu studiów dostosowane do tych, którzy chcą skupić się na studia specjalistyczne praktyki. Pierwszy rok następujący Dyplom studiów podyplomowych w sztukach wizualnych, podczas gdy drugi studyjny oparty jest przede wszystkim z pracy doktorskiej zakończonej na początku drugiej kadencji. Czy specjalizuje się w jednej dziedzinie... [-]