MA Gaziantep - programy MA Gaziantep - MA Gaziantep

MA Gaziantep - programy MA Gaziantep - MA Gaziantep

Magisterskie

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Gaziantep to miasto o długiej historii, ponieważ jest to jeden z najstarszych ciągle zamieszkanych miast na Ziemi, pochodzący z 3650 roku pne. Istnieją dwa publicznych i prywatnych uczelni.

MA Gaziantep - Weź MA Gaziantep. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Stosunkach Międzynarodowych

Zirve University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Turcja Gaziantep

Test Stosunki Międzynarodowe Studium Doktoranckie ma na celu zapewnienie studentom zaawansowanej wiedzy w zakresie zagadnień politycznych, społecznych, ekonomicznych, kulturowych i środowiskowych. [+]

. Zirve Uniwersytet Departament Stosunków Międzynarodowych oferuje studia magisterskie dla studentów, którzy są zainteresowani w badaniu stosunków międzynarodowych na poziomie zaawansowanym. Nasz interdyscyplinarny program koncentruje się na badaniu zmieniających się relacji pomiędzy podmiotami międzynarodowymi, w tym ich interakcji politycznych, gospodarczych i kulturalnych. Departamentu nacisk na zapewnienie odpowiednich umiejętności do pracy naukowej i jej troski o rozwój pogłębionej wiedzy z zagadnień w stosunkach międzynarodowych są odzwierciedlone w programie z serii zaawansowanych kursach. Kursy przeznaczone są seminaria, w których udział studentów jest niezbędna. Nasza kadra akademicka obejmuje międzynarodowej sławy eksperci w swojej dziedzinie, a Zakład ma wiele współpracowników i przyjaciół w organizacji w Europie i poza nią. Studenci, którzy zdecydują Departament Stosunków Międzynarodowych znajdą się cieszyć nauczania w małych grupach szerokiej możliwości interakcji z innymi studentami i pracownikami, oraz opracowanie zakresu umiejętności naukowych i osobistych. Mogą uczestniczyć w tętniącej życiem programu badawczego Departamentu seminariów, sympozjów i prezentacji studenckich prowadzone. Zakład zobowiązuje się do umiędzynarodowienia swojej podyplomowych studiów, i planuje możliwości wymiany studentów z naszych uczelni partnerskich na całym świecie. Przede wszystkim, Departament stara się uczynić studia podyplomowe w Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu w Zirve stymulujące intelektualnie i satysfakcjonujące doświadczenie. Naszym celem jest, aby podzielić się z wami naszą entuzjazmu i ciekawości intelektualnej o polityce świata, w którym żyjemy. Gole programu Test Stosunki Międzynarodowe Studium Doktoranckie ma na celu zapewnienie studentom zaawansowanej wiedzy w zakresie zagadnień politycznych, społecznych, ekonomicznych, kulturowych i środowiskowych. Program łączy w sobie dyscypliny związane z wiedzy zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie regionalnym lub materialnego spraw międzynarodowych. Poprzez program staramy się... [-]