MA Chonburi - programy MA Chonburi - MA Chonburi

MA Chonburi - programy MA Chonburi - MA Chonburi

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Tajlandia (ประเทศไทย), oficjalnie Królestwo Tajlandii (ราช อาณาจักร ไทย) to kraj w Azji Południowo-Wschodniej z wybrzeża nad Morzem Andamańskim i Zatoki Tajlandii. Kapitał Bangkok jest na początku wielu gości 'poza, a jednocześnie nowoczesne miasto, ma bogate dziedzictwo kulturowe.

Chonburi miasto jest jednym z ośrodków badawczych, zwłaszcza dla tych, którzy chcieliby do dalszego kształcenia się mistrzów i doktoratów stopni. To miasto nie ma uczelni opartej na badaniach, choć ma kilka większych ośrodków badawczych.

MA Chonburi - Weź MA Chonburi. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Projektowaniu Interakcji

Asian University Thailand
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat June 2018 Tajlandia Chonburi Bangkok + 1 więcej

Program do projektowania interakcji wymaga uczniom rozwijać swoje praktyczne kreatywnych i praktycznych umiejętności, jak również bardziej teoretyczne aspekty projektowania interakcji. [+]

Master of Arts w projektowaniu interakcji

Z 3 wyborów planu badania (skierowane do studentów z różnych środowisk), 3 wyjścia punktów (dostarczanie różnorodnych głębię studiów) oraz 3 długości kursu (wspieranie uczniów workflow potrzeby), to magistra ma być "przyjazny użytkownikowi" . Klasy wahają się od teorii projektowania i badań projektu, poprzez umiejętności warsztatów prak-cal "hands-on" uczenia projekt-centered.

Studenci mieli okazję spędzić co najmniej jeden rok dochodzeniu ich projektowania interakcji związanych interesy w projektach pracy dyplomowej skupione wokół tematów takich jak Critical dyskursu, analiza semiotycznej, narracji społecznej, doświad-odbierali Design, Środowisku komunikacyjnych, sieci wszechobecne, Języków modelowych, mediów udostępnianiu, Posthuman Etyka, Multi-poczucie zaręczyny, Digital Ontologia, Rzeczowe Interakcje i "Glocal" Diversity.... [-]