MA Cluj-Napoca - programy MA Cluj-Napoca - MA Cluj-Napoca

MA Cluj-Napoca - programy MA Cluj-Napoca - MA Cluj-Napoca

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Cluj-Napoca Miasto jest stolicą Okręg Kluż w Rumunii i 2 najbardziej zaludnionych po Bukareszcie. To jest obszar metropolitalny z populacją ponad 300.000 mieszkańców. Ma około 150 pre-uniwersyteckich placówek oświatowych.

MA Cluj-Napoca - Weź MA Cluj-Napoca. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Komunikacji Medialnej

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Rumunia Cluj-Napoca

MA w Komunikacji Medialnej w języku angielskim na FSPAC oferuje studentom lepsze zrozumienie technologii medialnych, wiadomości, produkcji, praktyk dystrybucji i recepcji i przygotowującym uczniów umiejętności niezbędne, aby stać konsultanci mediów, analityków mediów, naukowców, profesjonalnych specjalistów komunikacji, system on-line projektantów, menedżerów kampanii lub rzecznicy ... [+]

. MA w Komunikacji Medialnej w języku angielskim na FSPAC oferuje studentom lepsze zrozumienie technologii medialnych, wiadomości, produkcji, praktyk dystrybucji i recepcji i przygotowującym uczniów umiejętności niezbędne, aby stać konsultanci mediów, analityków mediów, naukowców, profesjonalnych specjalistów komunikacji, system on-line projektantów, menedżerów kampanii lub rzecznicy. Program oferuje kursy badawcze zorientowane, które podkreślają wykorzystania nowych narzędzi do gromadzenia danych i analiz, studiów projektowych, które zachęcają do pracy zespołowej oraz rozwoju kompetencji zawodowych, umiejętności zorientowane kursy koncentrujące się na produkcji nadawania i mediów cyfrowych, projektowanie stron internetowych i opowiadanie i kursy teoretyczne, które mają na celu contextualize komunikację, opisują ramy i omówić wkład różnych uczonych do teorii mediów. Program MA zachęca do rozwoju krytycznego myślenia, uczenia się od siebie i pracy zespołowej w kontekście wielokulturowym i interdyscyplinarnym Transylwanii ramach UBB jest. Uczniowie są zachęcani do wzięcia udziału w projektach badawczych Departamentu dziennikarstwa i mediów w swoich studiach - Studio TV, Radio Studio, redakcji czasopism, zdjęcie i laboratorium multimedialne. Czesne Czesne dla obywateli UE jest 3000 lei / rok. Czesne za spoza UE (self-sponsorowany) 4500 EUR / rok akademicki dla programów poziomie magisterskim, płatne z góry za okres 9 lub 10 miesięcy (w przypadku, gdy program obejmuje okres stażu). [-]