MA Petersburg - programy MA Petersburg - MA Petersburg

MA Petersburg - programy MA Petersburg - MA Petersburg

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Petersburg Miasto położone jest wzdłuż rzeki Newy. Liczy ponad 5 milionów mieszkańców. Miasto ma 716 szkół publicznych i 80 szkół zawodowych.

MA Petersburg - Weź MA Petersburg. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Politycznego I Porządku Publicznego

Saint Petersburg State University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Rosja Petersburg

MA w zarządzaniu politycznym i Polityki Społecznej jest dwuletni interdyscyplinarny program koncentruje się na szkolenie wysoko wykwalifikowanych analityków, menedżerów i liderów politycznych, którzy będą kontynuować karierę w zarządzaniu publicznym, w tym agencji rządowych, organizacji międzynarodowych oraz sektora non-profit. [+]

. Przegląd MA w zarządzaniu politycznym i Polityki Społecznej jest dwa lata interdyscyplinarny program koncentruje się na szkolenie wysoko wykwalifikowanych analityków, menedżerów i liderów politycznych, którzy będą kontynuować karierę w zarządzaniu publicznym, w tym agencji rządowych, organizacji międzynarodowych oraz sektora non-profit. Program został zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom współczesnego sektorze publicznym: Absolwenci programu nabędzie wszystkie kompetencje zawodowe niezbędne do reagowania złożonych wyjątkowe wyzwania, zadawanie właściwych pytań, szacując skalę problemu i jego specyfiki, rozwój i odkrywania zakres możliwych rozwiązań, jak również oceny potencjału instytucji publicznych i ich przedstawiciele w celu wdrożenia decyzji. Podstawowe kursy akademickie zapewni studentom możliwość kształtowania i wyostrzyć swoje umiejętności przywództwa, zarządzania, analizy i realizacji polityki publicznej. Absolwenci nauczą się zmobilizować i zarządzać wewnętrznych i zewnętrznych zasobów organizacyjnych, jak zorganizować monitorowanie i ustawienie porządku publicznego. Poprzez rozwijanie swoich umiejętności w zakresie przywództwa absolwenci będą w stanie realizować politykę i strategie zarządzania powodzeniem w dzisiejszym skomplikowanym i niestabilnym społeczeństwie. Studenci programu aktywnie uczestniczą w projektach badawczych na Wydziale Politologii. Mają też możliwość uczestniczenia w różnych wydarzeniach naukowych i mówić w różnych konferencjach zagranicznych. Zarys programu Obowiązkowe kursy: Metodologia i filozofia polityczna Teorie Polityki Społecznej Metody jakościowe w Analiz Polityki Publicznej Technologia informacyjna na rzecz Polityki Publicznej Metody ilościowe w analizie Polityki Publicznej Przywództwo polityczne i strategiczne Współpraca polityczna i proces decyzyjny Rozwój polityczny i zmiany Przedmioty do wyboru: Psychologia polityczna i Polityki Społecznej Porównawcza polityka publiczna oceny polityki Rozwiązywania konfliktów w GR-Management Kontrowersyjne Polityka w współczesnej Rosji Biznes i Grupy Interesu Publicznego w rosyjskiej polityce Environmental Public Policy Kredyty: 120... [-]