MA Irkuck - programy MA Irkuck - MA Irkuck

MA Irkuck - programy MA Irkuck - MA Irkuck

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Znajduje się w obwodzie irkuckim Rosji jest Irkutsk miasto, które liczy około 600.000 osób. Irkuck ma 6 uniwersytety i kilka prywatnych uczelni z większością studentów na kierunku studiów naukowych.

MA Irkuck - Weź MA Irkuck. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA: Kształcenie Nauczycieli

Irkutsk State Linguistic University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Rosja Irkuck

IGLOO oferuje następujące obszary: teoria i praktyka nauczania komunikacji międzykulturowej w środowisku wieloetnicznym i wielokulturowym, w edukacji literackiej [+]

MA: Kształcenie nauczycieli

IGLOO oferuje następujące obszary: teoria i praktyka nauczania komunikacji międzykulturowej w środowisku wieloetnicznym i wielokulturowymwykształcenie literackie, informatsialnye technologii w kształceniu nauczycieli.

Tytuł: Master of Kształcenia Nauczycieli TEORIA FOCUS Profil i praktycznym nauczaniu MIĘDZYKULTUROWEGO wieloetnicznym i wielokulturowym COMMUNICATION Studenci studiujący teorii komunikacji, narodowe i kulturowe różnice w bezkonfliktowym budowy komunikatywnej podstawie linguodidactic dyskursu nauczania rosyjskiego jako języka obcego przed polylogue kultur, technik i metod tolerancyjnego społeczeństwaZawiadomienia kierowane do środowiska poli-etnicznej, kulturowej narodów świata w dziedzinie mowy i etykiety biznesowej, komunikatywny angielski kurs językowy, językoznawstwa kognitywnego.... [-]