MA Braga - programy MA Braga - MA Braga

MA Braga - programy MA Braga - MA Braga

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Braga jest jednym z najstarszych miast w północno-zachodniej Portugalii i jest najstarszym Archidiecezja w kraju. Jako duże miasto w gminie, dwa główne uniwersytety mają tu swoją siedzibę. Są to Minho University i Universidade Catolica Portuguesa.

MA Braga - Weź MA Braga. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Stopień Kurs Nauczycielski Magister Hiszpańskiego Jako Języka Obcego

University of Minho - Institute of Arts and Human Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2017 Portugalia Braga

Szkolenie Mistrza Oczywiście stopień nauczyciela w SFL jest tylko b-learning istniejących w Portugalii, gdzie studenci otrzymują wysokiej jakości, naukowo rygorystyczne szkolenie w treści i wiedzy pedagogicznej. [+]

. Stopień akademicki: mgr (Bolonia 2 stopnia cykl) ECTS: 90 Typ kursu: b-learning Czas trwania: 3 semestry programów nauczania Język Cel: hiszpański Głównym obszarem naukowym: Nauczyciel szkolenie w języku hiszpańskim jako języka obcego (SFL) Szkolenie Mistrza Oczywiście stopień nauczyciela w SFL jest tylko b-learning istniejących w Portugalii, gdzie studenci otrzymują wysokiej jakości, naukowo rygorystyczne szkolenie w treści i wiedzy pedagogicznej. Zapewnia pionierskie szkolenia dla przyszłych nauczycieli SFL z perspektywy akademickich, naukowych i zawodowych. Wprowadza również uczniów do nowych technologii i różnych obszarów celowych, takich jak hiszpański medycznych, biznesowych lub turystycznych związanych z zawodów. Program prowadzi do podwójnej certyfikacji: 1) Szkolenie nauczycieli w trakcie SFL Specjalizacja (program dwa semestry); oraz, 2) szkolenia Mistrza Oczywiście stopień nauczyciela w SFL, które można osiągnąć poprzez prace badawcze lub raportu stażu na koniec trzeciego semestru. [-]