MA Luksemburg - programów MA Luksemburg MA

MA Luksemburg - programów MA Luksemburg MA

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Oficjalna nazwa kraju jest Wielkie Księstwo Luksemburga. Występuje w Europie Zachodniej z niemieckim jako językiem urzędowym. Kraj ma tylko jedną uczelnię: Uniwersytet Luksemburga.

MA Luksemburg - Weź MA Luksemburg. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Architekturze

University of Luxembourg, Faculty of Language And Literature, Humanities, Arts And Education (FLSHASE)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Luksemburg Esch-sur-Alzette

Master in Architecture jest dwuletni angielsko-nauczył program, który łączy w sobie zarówno tradycyjne program edukacji architektonicznej i profilowaną Program skupia się wokół trzech głównych tematów: architektura, Europejski urbanizacji i globalizacji. [+]

. Test Mistrz w architekturze jest Dwuletni angielsko-uczył programu który łączy w sobie zarówno tradycyjne program edukacji architektonicznej i profilowaną Program skupia się wokół trzech głównych tematów: architektura, Europejski urbanizacji i globalizacji. Master in Architecture kształci przyszłych architektów z określonych dodatkowych umiejętności i wiedzy w zakresie badań w dziedzinie urbanistyki szczególności do urbanistyki i globalizacji Europejskiej. Master in Architecture skupia się na: architektury i urbanistyki na różnych skalach w kontekście europejskim, z uwzględnieniem strategicznych aspektów projektu Badania architektoniczne i urbanistyczne w elementy architektoniczne (plany, przekroje, elewacje, diagramy, perspektywy), koncentrując się przede wszystkim na europejskim urbanizacji Badania na temat wpływu globalizacji na miastach i regionach, jak również na analizie porównawczej typologii w architekturze i urbanizacji na całym świecie Na Uniwersytecie w Luksemburgu, rozumiemy architekturę jako zawód, w którym wszyscy aktorzy są stale przewidywania zmian w ich kontekście pracy, czy zmiany demograficzne, polityczne, środowiskowe, kulturowe i technologiczne. W związku z tym projekt architektoniczny idzie w parze z badaniami architektonicznego. Master in elementu badawczego Architektury obejmuje zarówno badania eksperymentalne w fazie projektowania i badań naukowych w dziedzinie architektury i urbanistyki. Możliwości zawodowe Uczniowie są szkoleni, aby myśleć i działać strategicznie i przyszłościowy. Rozwijają się one szeroki zestaw umiejętności i są przygotowane do kariery w sektorze prywatnym, w organach administracyjnych, lub doktorantów na uniwersytetach. Dlaczego architektura badania na Uniwersytecie w Luksemburgu Będziesz zbadania skutków historycznych, społecznych, politycznych i środowiskowych, które kształtują architekturę. Będziesz się uczyć w nowoczesnym i profesjonalnie wyposażonym środowiska w szybko rozwijającym się, międzynarodowym i wielojęzycznym uczelni. Można orientacji swoje CV w... [-]